instagram/sisa_kr

Je z nej dvojnásobná mamička! Bývalá modelka, podnikateľka a influencerka Silvia Križanová, ktorú fanúšikovia poznajú na Instagrame pod menom @sisa_kr, dnes porodila svoje druhé dieťatko. O radostnú novinku sa s ostatnými sama podelila na sociálnej sieti.

33-ročná bývalá misska, ktorá sa súťaže krásy zúčastnila v roku 2009, má s partnerom, tatérom Tomášom Grbavčicom, už dvojročného synčeka Tomiho, z ktorého sa teraz stal veľký braček.

Sisa svoje tehotenstvo dokumentovala na Instagrame, o tom, že sa ich rodinka rozrastie, informovala hneď na začiatku tohto roka.

Krásna mamička si získala mnoho fanúšikov nie len vďaka výzoru a mediálnemu záujmu, ale aj vďaka svojmu štýlu. Vkus ukazuje aj na novom bývaní – ich domček vyzerá ako z katalógu. Do krásneho domova si teraz prinesú aj druhé bábätko. Sisa netajila, že mala už vopred naplánovanú sekciu na prelome júna a júla.

A dnes ten deň prišiel. Sisa na svojich Instastories ukázala, že už v skorých ranných hodinách s úsmevom vstala a odišla do nemocnice. O pár hodín neskôr už bol na svete jej druhý syn, ktorý dostal meno Alex.

Gratulujeme!

Zdroj: Instagram/sisa_kr

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News