V živote ženy nastávajú po pôrode nie len tie najkrajšie chvíle, ale aj tie najbolestivejšie. Svoje o tom vie aj Veronika Nízlová, ktorá je čerstvou mamičkou dcérky menom Nea. Tá sa jej narodila pred necelými dvoma týždňami a aktuálne si spoločne zvykajú na novú životnú etapu, v ktorej nefiguruje otec maličkej. 

Hneď po tom, čo Twiinska v lete oznámila, že sa stane mamou, dala svetu vedieť aj to, že otec jej dieťaťa nebude súčasťou ich života. Keďže má blízky vzťah nie len so sestrou, ktorá už mamou je, ale aj s rodičmi, na výchovu dcérky nebude sama.

Aj napriek tajnostiam okolo identity otca malej Ney, minulý týždeň vyšlo najavo, že údajným oteckom by mohol byť len 20-ročný herec a hudobník Matúš Kolárovský, známa ako YAEl. Ani jeden z nich však túto správu nepotvrdil.

Vebi, ako znie jej umelecké meno, ktoré si zvolila po tom, čo sa rozhodla pre sólo kariéru, keď sa na materstvo pripravovala jej dvojička Daniela, tak v posledných dňoch zažíva vlnu emócií. Fakt, že sa k tomu pridali aj fyzické bolesti tomu určite nepomáha.

Na svojom Instagrame sa fanúšikom priznala, že ju trápi bolesť, pri ktorej má pocit, akoby ju niekto dokopal. „Baby, aj vás boleli rebrá po pôrode? U mňa je to extrém, keď chcem vstať z postele, vyráža mi dych,“ priznala sa.

Mám pocit, akoby sa sťahovali na pôvodné miesto. Možno je to blbosť, ale bolí to jak keby ma niekto dokopal,“ dodala. Aj touto správou tak dala iným vedieť, že i toto patrí k životu po pôrode a nezáleží na tom, ako veľmi fit môže žena byť.

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.