instagram.com/domicibulkova

Dominika Cibulková je známa tým, že si užíva luxus, ktorý dopraje aj svojmu milovanému synovi Jakubkovi. Počas víkendu mal svoj veľký deň, ktorým bol krst. Nikomu však neušlo, že išlo o luxusnú udalosť, akú si mnohí Slováci neužijú ani počas ich vlastnej svadby.

Pre niekoho je krst len obyčajnou udalosťou, ktorá patrí k životu dieťatka, kedy sa spolu zíde rodina a oslávia to. Naša najlepšia slovenská tenistka však aj krst povýšila na niečo väčšie a svojmu Jakubkovi dopriala naozaj honosnú oslavu.

zdroj: instagram.com/domicibulkova

Aj keď sa krstu zúčastnilo len pár najbližších ľudí, Dominika si dala záležať na všetkých detailoch a pre rodinu a priateľov pripravila posedenie pod holým nebom. Nesmela tam chýbať jej mamina či Andrej Kusalík, ktorý sa stal krstným otcom.

zdroj: instagram.com/andrejkusalik, domicibulkova

Dominika si sama dala záležať na svojom vzhľade a predviedla sa v krásnych fialových šatách, ktoré jej pristali. Spolu so svojím manželom Michalom si tak užili nádherný deň, na ktorý určite nikdy nezabudnú a o pár rokov ho určite pripomenú aj svojmu Jakubkovi.

zdroj: instagram.com/barborafranekova
zdroj: instagram.com/domicibulkova
zdroj: instagram.com/domicibulkova, barborafranekova

Zdroj: instagram.com/domicibulkova, instagram.com/barborafranekova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News