Dominika Cibulková je známa tým, že si užíva luxus, ktorý dopraje aj svojmu milovanému synovi Jakubkovi. Počas víkendu mal svoj veľký deň, ktorým bol krst. Nikomu však neušlo, že išlo o luxusnú udalosť, akú si mnohí Slováci neužijú ani počas ich vlastnej svadby.

Pre niekoho je krst len obyčajnou udalosťou, ktorá patrí k životu dieťatka, kedy sa spolu zíde rodina a oslávia to. Naša najlepšia slovenská tenistka však aj krst povýšila na niečo väčšie a svojmu Jakubkovi dopriala naozaj honosnú oslavu.

zdroj: instagram.com/domicibulkova

Aj keď sa krstu zúčastnilo len pár najbližších ľudí, Dominika si dala záležať na všetkých detailoch a pre rodinu a priateľov pripravila posedenie pod holým nebom. Nesmela tam chýbať jej mamina či Andrej Kusalík, ktorý sa stal krstným otcom.

zdroj: instagram.com/andrejkusalik, domicibulkova

Dominika si sama dala záležať na svojom vzhľade a predviedla sa v krásnych fialových šatách, ktoré jej pristali. Spolu so svojím manželom Michalom si tak užili nádherný deň, na ktorý určite nikdy nezabudnú a o pár rokov ho určite pripomenú aj svojmu Jakubkovi.

zdroj: instagram.com/barborafranekova
zdroj: instagram.com/domicibulkova
zdroj: instagram.com/domicibulkova, barborafranekova

Zdroj: instagram.com/domicibulkova, instagram.com/barborafranekova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.