Instagram/domicibulkova

Osoba Dominiky Cibulkovej v posledných týždňoch či mesiacoch zožala poriadnu kritiku zo strany ľudí. Začalo to prednostným očkovaním, neskôr dovolenkou v exotike a vyvrcholilo to účinkovaním v diskusnej relácii Silná zostava. Naša najlepšia tenistka si asi z toho dôvodu vypla možnosť komentovania pri svojich príspevkoch.

Veľké prekvapenie preto nastalo pri nedávnom príspevku na Instagrame, kde jej sledovatelia zrazu mohli komentáre voľne pridávať. Išlo o video, v ktorom jazdila na bicykli so svojím 10-mesačným synčekom Jakubkom a bolo vidieť, že si obaja túto jazdu nesmierne užívajú.

Ak by si čakala, že aj teraz sa na Domču z nejakého dôvodu zvalila vlna kritiky, mýliš sa. Jej príspevok zaplavili desiatky nádherných komentárov, ktoré poukazovali predovšetkým na to, aký je Jakubko krásny chlapček, a že sú spolu roztomilí.

A s týmito tvrdeniami sa dá len a len súhlasiť. Pri pohľade na malého Jakubka sa roztopí každé jedno srdce a jeho úsmev a veľké nezbedné oči ti pomôžu vyliečiť každú zlú náladu.

zdroj: Instagram/domicibulkova

Je pekné sledovať, že ľudia vedia byť v súčasnosti aj milí a nehľadajú vo všetkom len to zlé. Z času na čas určite padne dobre prečítať si na svoju adresu aj takéto pozitívne reakcie. Myslíme si, že Dominika mala tých negatívnych už viac než dosť.

Zdroj: instagram/domicibulkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News