Neskrýva veľkú radosť! Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že naša bývalá úspešná tenistka má naozaj všetko, predsa len v jej živote chýbala istá vec, ktorú iní ľudia považujú za samozrejmosť. Kvôli kariére musela dať Dominika Cibulková bokom mnohé veci, no jednu z nich už konečne dohnala. Na Instagrame sa pochválila novinkou, na ktorú čakala niekoľko rokov. 

33-ročná bývalá športovkyňa sa nemá na čo sťažovať. Už v mladom veku začala s profesionálnou kariérou, ktorá jej zarobila veľké milióny. Drina na tréningoch sa vyplatila a dnes si Dominika užíva plody svojej práce. Všetko má však svoje pre a proti, a aj tento luxusný život si vyžiadal daň v iných oblastiach.

Po ukončení športovej kariéry sa na pozornosť či zárobky sťažovať nemôže. Nielen investície, ktoré spravila v posledných rokoch, ale aj spolupráce s rôznymi značkami či nedávne účinkovanie v Let’s Dance, jej pekne zarobili. Domi, ktorá sa zvŕtala na tanečnom parkete, si na seba v posledných rokoch vypočula aj množstvo kritiky.

Kauza s prednostným očkovaním, údajne nespravodlivé postupy v tanečných kolách či tvrdé slová od vlastného otca, ktorý ju počas šou nepodporoval, určite zaboleli. Dlhé roky si ju však ľudia doberali aj kvôli niečomu inému, čo sa jej však teraz konečne podarilo vyriešiť!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.