dominika cibulková

Dominika Cibulková miluje luxusné značky, za ktoré neváha zaplatiť horibilné sumy. Aktuálne sa Domča nachádza vo Francúzsku, kde si podľa magazínu Emma vyhodila z kopýtka v outfite za 1540 eur.

Bývalá profesionálna tenistka sa v marci stala druhýkrát mamou. K Jakubkovi pribudla sestrička Ninka, ktorej v auguste pri príležitosti krstín rodičia vystrojili okázalú oslavu na Bratislavskom hrade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Dominika Cibulková nepatrí medzi maminy, ktoré s príchodom detí prestávajú žiť svoj vlastný život. Známa influencerka si vždy rada vyrazí do spoločnosti a nemá problém ani s výletom do zahraničia.

Dominika Cibulková na babskej jazde v Cannes

Aktuálne si Domča užíva babskú jazdu v spoločnosti svojich najlepších kamarátok. Dievčatá vycestovali na Francúzsku riviéru, konkrétne do mesta Cannes, ktoré je preslávené prestížnym filmovým festivalom. Namiesto filmov tu však partiu priateliek čakalo slnko, more a zábava v miestnych podnikoch, kde hodili problémy bežného života za hlavu a vyhodili si z kopýtka.

Slovenská kráska stavila na pohodlnosť a do ulíc sa vybrala v outfite pripomínajúcom pyžamo. Nápis Prada však jasne hovorí, že nejde o len taký obyčajný komplet. Podľa informácií magazínu Emma je jeho cena 1540 eur. Dominika k setu doladila ešte veľkú kabelku rovnakej značky, jednoduchý klobúčik, slnečné okuliare a šľapky, pričom svoj šik styling ukázala aj na Instagrame. Ak ho chceš vidieť, musíš sa k nemu preklikať šípkou napravo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdroj: Emma, Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista