Dominika Cibulková s rodinou

Naša najznámejšia a najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková si prednedávnom zatancovala v televíznej tanečnej súťaži Let´s Dance. Vďaka tomu mohli ľudia zistiť, aký človek naozaj je. Niečo sme o nej ešte však ani doteraz nevedeli. Blondínka na svojom Instagrame prezradila pár tajomstiev, ktoré sa týkajú jej domácnosti. 

Každá žena chce byť tou najlepšou gazdinou pre svojho chlapa. Domácnosť chce mať čo najviac upratanú a vyvoňanú. Niežeby to nebol prípad aj našej tenistky na dôchodku. Ona si však môže dovoliť tieto činnosti zo svojho diára vyškrtnúť.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková má život ako z rozprávky

Počas svojej aktívnej športovej kariéry si zarobila milióny. Na účte ich teda musí mať dosť na to, aby si mohla v živote zabezpečiť ten najväčší luxus, ktorý jej závidia mnohí Slováci. A tieto peniaze sa ešte rozhodla rozmnožiť podnikaním.

Dominika Cibulková je známa tým, že miluje luxus a zahŕňa ním aj svoju rodinu. Spolu s manželom Michalom Navarom a s 2-ročným synom Jakubkom chodia na dovolenky každú chvíľu. Okrem toho si užívajú svoju veľkolepú chatu a vilu s bazénom či fenomenálne oslavy narodenín.

Cibulková s rodinou
zdroj: Instagram/domicibulkova

Známa blondínka si však iba užíva a na niektoré činnosti ani nepomyslí. Dokonca za ňu aj upratuje či varí niekto iný. 

Nedávno na Instagrame dala fanúšikom priestor na otázky. A tí ihneď vyzvedali ohľadom toho, ako to u nich doma chodí. Odpovede prekvapia aj teba.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Neupratujem. Máme gazdinú u nás doma v BA a aj na chalupe už niekoľko rokov. Mohla by som sa hrať na chutnú a napísať vám, ako to všetko sama zvládam, ale to ja nemám v povahe, veď ma poznáte. Úprimnosť nadovšetko,“ prezradila Dominika.

Okrem domácich prác fanúšikov zaujímalo aj to, či varí.Ja varím iba Morca-dellu. Ale môj manžel miluje variť a naozaj mu to ide. Dnes ráno urobil špeciálnu omeletu, ktorá bola neskutočná,“ pochválila sa bývalá tenistka, ktorá si svoj dôchodok naozaj užíva.

Odpovede
zdroj: Instagram/domicibulkova

Musíš uznať, že Dominika Cibulková má štýl. Mať doma gazdinú a osobného kuchára v manželovi si nemôže dovoliť len tak hocikto.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News