Zuzana Strausz Plačková
Instagram/venceky.sk/rene.rendy

Zuzana Strausz Plačková cez víkend zbúrala celý internet. Na svojom Instagrame, kde ale má súkromný profil, zdieľala fotky v obtiahnutom oblečení, kde vynikla jej dokonalá postava. Na YouTube bola ešte predtým zverejnená pieseň „Love“ od kapely Cico band a Reného Strausza, ktorí si to strihli so Zuzkou. V oboch prípadoch fanúšikovia nešetrili chválou.

Plačková v špeciálnej úlohe

Tak toto o našej kráľovnej Instagramu asi vedel len málokto. V najnovšej piesni jej manžela Reného a kapely Cico band sa Zuzka Plačková predviedla v netradičnej úlohe.

Zatiaľ, čo v klipoch iných piesní sa predtým objavila iba ako „vedľajšia postava“, v tom najnovšom si zaspievala a fanúšikov očarila svojím talentom. Ozval sa tam však dokonca aj ich spoločný syn Dion.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

„Pani Zuzana by určite mala pokračovať v hudobnej kariére. Zuzana, ste výnimočná,“ odkazuje jeden z fanúšikov v komentári pod klipom. „René, rob ďalšie hity so Zuzkou,“ pridal sa ďalší. „Zuzka, máš nádherný hlas. Spievaj ďalej,“ dodal ešte jeden.

„Super letný hit a Zuzkin hlas je top,“ píše fanúšik. „Vau, až som plakala. Zuzka veľmi prekvapila,“ pridal sa ďalší. Niektorí dokonca priznali, že mali zimomriavky. A čo si o tejto piesni myslíš ty? Tiež sa ti tak páči? Vypočuť si ju môžeš po kliknutí SEM.

Internet zbúrala hneď dvakrát

Zuzke sa potom ale podarilo zbúrať internet ešte raz. Na Instagrame totiž zdieľala zábery z dovolenky v Chorvátsku, kde sa nechala vyfotiť v obtiahnutých krátkych legínach a crop tope. Ukázala tak svoju dokonalú postavu skoro rok po pôrode, pričom prednedávnom prezradila svoj recept na chudnutie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa by Queen Plačková (@plzr.style)

Ak ich ale chceš vidieť, musíš kráľovnú slovenského Instagramu sledovať, keďže tam má súkromný profil.

„Nemôžem uveriť, že po pôrode vyzeráte ešte 100 % lepšie,“ pochválila Zuzku jedna z fanúšičiek. „Klobúk dole, krásna premena,“ pridala sa ďalšia. „To je krásna postavička,“ píše ešte jedna. „Nádherná žena, myslím si, že si po pôrode úplne rozkvitla. Si bohyňa,“ dodala fanúšička. „Vau, tá postava,“ komentovala ďalšia.

Zdroj: Instagram/queen.plackova, YouTube/Milos Juriga

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News