Zuzana Strausz Plačková sa po náročných chvíľach a kauze z minulého týždňa, kedy bola spolu s manželom Reném obvinená a zadržaná kvôli obvineniu z nelegálnej trestnej činnosti, opäť vrátila do „normálneho“ života. Nepríjemné záležitosti chce nechať za sebou a na právnikoch. Radosť jej odteraz bude robiť aj nový domáci miláčik.

Všetko, čo chcela priznať ohľadom drogovej činnosti, už povedala pred sudcom, v uniknutej výpovedi spomenula aj svoje skúsenosti s minulosti. No to čo, s ňou bude ďalej, sa dozvieme až časom, ale sama sa chce k tejto kauze vyjadriť už počas tohto týždňa.

Na svojom Instagrame sa s fanúšikmi, ktorých je teraz o niekoľko desiatok tisíc viac, teraz delí o kúsok zo svojho života, tak, ako tomu bolo vždy. S Reném ich už dnes čaká sťahovanie do nového domu v Miloslavove, kde si budú užívať poriadny luxus.

Zuzana a René oslávili v nedeľu 6. výročie svadby

Pamätáš si na tieto ružové šaty?

Včera začala Zuzana baliť svoj šatník

Spolu s nimi sa tam nasťahuje aj ich nová malá láska menom Tinky, ktorú dostala od Reného ako darček k výročiu.

Ak by si čakala, že ide o šteniatko či mačiatko, ako to najčastejšie býva, bola by si prekvapená. Tinky je totiž mini prasiatko. „Vždycky sme si s Reném hovorili, že keď sa budeme sťahovať do domu, tak budeme mať prasiatka,“ vyjadrila sa Zuzana, ktorá je z ich miláčika absolútne nadšená.

Priznala tiež, že to iba pri tomto jednom neostane. K Tinkymu by mala neskôr pribudnúť aj samička, ktorej chcú dať meno Lalinka.

Brala by si takéto prasiatko domov aj ty?

Zuzana je z prasiatka úplne hotová

 

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.