Humor ľudí spája. Dôkazom toho je aj pár Simona Salátová a Teodor First – dvaja komici a kolegovia, z ktorých sa stali partneri. Aj keď spolu nežijú dlho, rozhodli sa, že svoj vzťah posunú na novú úroveň. Ich rodinka sa rozrástla o nového člena.

Simona ako slobodná mamička syna Damiána, ktorý je pre ňu všetkým, to nemala vždy ľahké. Práve v Teodorovi, ktorého ľudia poznajú pod menom Joe Trendy, našla vzácnu oporu. Ten si s malým naozaj rozumie. Teo pri nej pevne stál, aj keď sa na Slovensku riešila kauza, pri ktorej sa na Simonu spustila vlna kritiky. Komička sa totiž nebála kritizovať aj známu Dominiku Cibulkovú v diskusnej relácii, ktorá rozdelila ľudí na 2 tábory. Do Simony si rýpol samotný Rytmus, čo podľa mnohých prehnal.

Joe sa svojej polovičky verejne zastal a napísal, že je na ňu hrdý za všetko, čo ustála. To, že to spolu myslia vážne, potvrdzuje aj fakt, že si dvojica nechala spraviť spoločné tetovanie. Teraz sa rozhodli pre ďalší vážny krok…

Zdá sa, že počas pandémie a spoločnom bývaní obaja zistili, že im to klape. Dieťatko či svadbu momentálne nechystajú (asi), no do života im vstúpilo iné stvorenie, o ktoré sa musia obaja starať. Adoptovali si rozkošné šteniatko, čo z nich robí už 4-člennú rodinku.

Pred pár rokmi by na mňa nikto z mojich najlepších priateľov nepovedal, že budem mať psa, ale rozhodli sme sa aj s Teodorom, že sme ready,“ napísala Simona k fotke, ktorú pridala na svoj instagramový profil. Na nej drží v rukách pod čerešňou drobca, ktorý dostal meno First Billion.

Zdroj: instagram.com/simonacomedy

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.