instagram.com/luciamokranova instagram.com/kdebolotambolo instagram.com/llnzz

Milovať seba, svoje dokonalosti aj nedokonalosti a byť sebavedomou ženou neznamená, že si nemôžeme vylepšiť to, čo nám naše sebavedomie podkopáva. Každá z nás chce byť tou najkrajšou a najlepšou verziou seba samej a v dnešnej dobe je možné si svoje nedokonalosti odstrániť.

V minulosti boli akékoľvek kozmetické zákroky odsudzované a mnohé známe tváre svoje vylepšenia tajili, aby potom pred ľuďmi vzbudili dojem, že sú krásne od prírody. Avšak už v 21. storočí sa slovenské influencerky neboja o zákrokoch, ktoré podstúpili, hovoriť, a tým posunuli  svoju krásu na inú úroveň.

Lucia Gachulincová ako @llnzz

Slovenská influencerka, exfarmárka a podnikateľka sa netají tým, že si minulý rok dala vylepšiť prsia. Taktiež navštívila kliniku @eveclinic, kde postúpila contouring tváre, brady, sánky, líc, spánkov a nosa. Na prvý pohľad táto úprava nie je viditeľná, no Lucia bolaa aj je krásna žena so srdcom, humorom a rozumom na pravom mieste.

Martina Grešová @kdebolotambolo 

Módna dizajnérka, podnikateľka a návrhárka prezradila svojim fanúšikom, že podstúpila modelovanie strednej časti tváre, brady, korekciu nosa a taktiež domodelovanie a zvýraznenie pier. Sú to zákroky, ktoré podstupuje mnoho známych osobností, na ktoré by ste to ani nepovedali, pretože sú to tak malé úpravy, že ich skoro nevidno.

Minulý rok dokonca podstúpila už druhýkrát augmentáciu pŕs, pretože prvýkrát to nedopadlo dobre a bývala miss nebola s prácou plastického chirurga spokojná. Dnes je už všetko ako má byť a telo Martiny je naozaj ukážkové.

Lucia Mokráňová

Je čerstvou mamičkou malej Talinky a mnohé by sme povedali, že je dokonalá taká, aká je, pretože krásna tvár a dokonalé telo je to, čo Luciu odjakživa definuje. Bývalá exfarmárka a fitness influencerka však nebola spokojná so symetriou svojej tváre, a preto v @kamala_esteticka_medicina podstúpila korekciu brady. Zmena je minimálna, no spokojnosť je najdôležitejšia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty