Instagram/allisonbickerstaff

Znamenie zverokruhu ti v tomto článku odhalí, aké je tvoje ideálne zamestnanie. Pokiaľ by si ho vykonávala, bola by si v živote šťastná a chodiť do práce by ťa bavilo.

Baran

Ideálnym zamestnaním pre Barana je podnikanie. Je dynamický, rýchly, nerád sa prispôsobuje ostatným a rád robí veci podľa seba. V podnikaní bude mať úplnú slobodu a nikto ho nebude obmedzovať. Môže začať s biznisom sám alebo aj s partnerom.

Býk

Pre Býka je skvelou prácou účtovníctvo. Je vyrovnaný, musí mať všetko do detailov premyslené, kroky musia byť jasné a priamo naplánované do budúcnosti. V účtovníctve sa nájde a jeho práca pre neho bude znamenať satisfakciu.

Blíženci

Pre človeka v znamení Blížencov je ideálnou prácou učiteľ/ka v materskej škole. Je zvedavý, hravý, neustále musí robiť niečo iné a nesmie sa nudiť. Táto práca mu prinesie každý deň nové zážitky a bude spokojný.

Rak

Ideálnou prácou pre Raka je psychológia alebo poradenstvo v danej oblasti. Tento človek je veselý, optimistický a rád pomáha druhým ľuďom. Práca by ho bavila a našiel by sa v nej. Najväčším uspokojením pre neho je, keď dostane na svoje rady pozitívne reakcie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy