Rok 2019, som na teba pripravená! Urobím to správne a začnem s čistým štítom. Vidím ťa ako nový štart, ktorý prepíše môj príbeh. Verím, že budeš zaujímavý a zavedieš ma na miesto, kam budem patriť.

Budem čeliť všetkým prekvapeniam, možnostiam, dobrodružstvám a spomienkam, ktoré spolu vytvoríme. Budem milovať všetky tvoje obdobia, hodiny, ktoré budú ubiehať a verím, že všetky zvraty budú mať na tvojom konci zmysel. Budeš moje plátno, na ktoré namaľujem svoje sny a nádeje. Budeš mojou motiváciou, aby som prekonala všetky prekážky. Pripomenieš mi, že sa mám sústrediť na seba.

2019, budeš mojím rokom.

Je čas spraviť z teba lepší rok, akým bol ten predošlý. Buď začnem rozmýšľať nad svojimi plánmi teraz, alebo nikdy. Všetko je to len na mne. Ty ma nezachrániš, ale budeš ma formovať, a tak na tvojom konci môže byť zo mňa úplne iný človek. Taký, akým už dlho túžim byť. Budeš výsledkom mojej snahy, práce, vytrvalosti a odhodlania.

View this post on Instagram

➵ Let it snow ❄️ 𝕎𝕖𝕣𝕓𝕦𝕟𝕘 Hallo ihr Lieben 💓 Ich hoffe ihr hattet einen tollen Tag?😊 Mir geht es wieder gut und daher werdet ihr ab morgen wieder mehr von mir hören ☺️ Diese Woche werde ich auch noch ein paar Weihnachtsgeschenke einkaufen 😊🎅🏼 Ich habe nämlich noch nichts 🙊Habt ihr schon alles zusammen ? Habt einen schönen Abend✨ ________________________________________ #winter #christmas #snow #inspo #inspiration #hairgoals #wintervibes #hairsandstyle #travel #travelblogger #viewgoals #mountain #love #style #carmushkq #ootdgals #prettylittleiiinspo #winteroutfit #cozy #curlyhair #fashioninspo #itscoldoutside #austria #travelblog #worldtravelpics

A post shared by CAROLIN ✈️🌍 (@carokarmann) on

2019, budem odvážna.

Bez ohľadu na to, čo sa stane, budem odvážna a optimistická. Nebudem myslieť na to najhoršie a nebudem sa správať toxicky. Budem spravodlivá a moje srdce bude plné lásky. Nenechám si ubližovať od ľudí z minulosti. Obklopím sa ľuďmi, ktorí ma budú inšpirovať a povzbudzovať. Odhodím strach a vyjdem zo svojej komfortnej zóny. Spravím prvý krok za svojím snom. Budem žiť nahlas a pre daný okamih. Prestanem čakať, lebo správny čas je už teraz. 2019, verím, že budeš rokom môjho života.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.