Instagram/queen.plackova, Instagram/kristinakovesova

Mnohí si mysleli, že pôjde len o žart, z ktorého sa napokon budú všetci smiať. Veď aj vtipov a humorných obrázkov vzniklo k tomuto prípadu viac než dosť. Ak si si myslela, že kráľovná Instagramu sa svojim fanúšikom už čoskoro prihovorí na svojom profile, asi si na to budeš musieť ešte počkať. A možno aj oveľa dlhšie…

Polícia Slovenskej republiky na svojom Facebooku zverejnila príspevok, v ktorom potvrdzuje, že všetkých 15 osôb, ktoré v pondelok zadržala, následne aj obvinila. Zároveň zaistili viac ako 9 kilogramov pervitínu.

„Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti. Počas domových prehliadok sme zaistili viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90 000 jednorazových dávok drogy.

Zaistili sme tiež zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70 000,- Eur v hotovosti. Naďalej pokračujú procesné úkony, v tejto chvíli preto nie je možné poskytnúť viac informácií,“ uviedla polícia v príspevku.

Záverečný verdikt prišiel pomerne rýchlo, keďže Zuzanu spolu s manželom Reném odviedli policajti len v pondelok ráno. Na informáciu, či budú Zuzana a René právoplatne odsúdení a na koľko, si budeme musieť ešte počkať. 

Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News