instagram/queen.plackova

Zuzana Strausz Plačková má pod palcom mnoho svojich biznisov, na ktoré si podľa jej slov poctivo zarobila. Podľa informácií televízie Markíza a TV JOJ však jedným z nich môže byť údajne aj obchod s drogami.

Na Slovensku dnes ráno prebieha niekoľko drogových razií. Podľa informácií, ktoré priniesla televízia, kukláči zasahovali aj u Strauszovcov. Zuzanu a jej manžela Reného zatkli pre údajnú spoluúčasť v zločineckej skupine, ktorá obchoduje s drogami.

Zuzanu a jej manžela zadržali v byte v bratislavskom Ružinove, odkiaľ ich previezli do ich nového domu v Miloslavove, kde aktuálne stále zasahuje polícia.

Na miestach, kde razia prebieha, sa nachádza aj reportérka Kristína Kövešová, ktorá na svojom Instagrame potvrdila, že ide o rozsiahlu akciu, pri ktorej bol v Hlohovci zadržaný bývalý reprezentant v džude, ktorý už kvôli drogám vo väzení bol.

A čuduj sa svete, sú tam aj známe mená opäť zo šoubiznisu,“ vyjadrila sa vo videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Pridala aj fotografiu, kde polícia prehľadáva dobre známe luxusné auto Zuzany, pri ktorom kráľovná slovenského Instagramu aj stojí.

Správu budeme aktualizovať.

zdroj: instagram/kristinakovesova

Zdroj: markiza.sk, plus.noviny.sk, Instagram/kristinakovesova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News