Zuzana Plačková vládne celému Slovensku. Iba nedávno si na svoj profil nahrnula neuveriteľné množstvo fanúšikov. Žiaľ, pramenilo to skôr z obvinenia, o ktorom určite vieš aj ty. Investigatívna novinárka Kristína Kövešová na svojom Instagrame prezradila ďalšie hrôzostrašné skutočnosti. Informovali o tom aj Noviny PLUS a Televízia Markíza

O šokujúcom obvinení kráľovnej Instagramu a jej manžela sme ti už viackrát písali. Akcia dostala názov Chikara a prekvapila celé Slovensko. Situácia sa však vyvinula tak, že ich iba pred pár dňami zbavili obvinenia.

Nešťastie za nešťastím

V známom prípade sa vynárajú čudné okolnosti. V októbri minulého roka vo väzbe zomrel 56-ročný obvinený. TV Markíza písala o tom, že príčinou smrti malo byť zlyhanie srdca.

Môžeme potvrdiť, že obvinený P. D. počas výkonu väzby zomrel. Okolnosti úmrtia však bližšie komentovať nebudeme, nakoľko sú predmetom vyšetrovania, v ktorom vykonáva dozor Okresná prokuratúra Trenčín,“ povedal hovorca generálnej prokuratúry pre TV Markíza.

Zuzana Plačková a miznúci svedkovia

Ku tomuto obvinenému sa však teraz pridal ďalší kľúčový svedok. David Lukáč chcel spolupracovať a pomôcť vyriešiť drogovú záhadu. Bohužiaľ, našli ho obeseného na strome. Predtým bol nejaký čas nezvestný.

„David Lukáč sa rozhodol spolupracovať, rozhodol sa svedčiť. Podľa našich informácií mal vypovedať na viaceré osoby. Mal vypovedať veľmi závažne. Ako spolupracujúci obvinený bol v štvrtok prepustený z väzby. Mal sa veľmi tešiť domov, bol nejaký čas nezvestný a teraz sa našiel obesený v parku. Iba pripomínam, že to je už druhý svedok, ktorý je v akcii Chikara mŕtvy,“ prezradila šokujúcu správu novinárka v príbehu na Instagrame.

Čo si o tomto všetkom myslíš ty?

Kristína o prípadeZobraziť celú galériu (2)
zdroj: Instagram/kristinakovesova

Zdroje: Instagram/kristinakovesova, TV Markíza, Noviny PLUS

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.