jovinečko
Instagram/fightnightchallenge/jovinecko

Mýliť sa je ľudské. Jeden prešľap má za sebou aj Patrik Vrbovský, ktorý menom Jovinečko oslovil úplne iného muža. Stalo sa tak v internetovom magazíne Face-Off, z ktorého krátku ukážku má zverejnenú na svojom Instagrame práve Rytmus.

2. decembra sa v TIPOS Aréne proti sebe postaví niekoľko bojovníkov, ktorí si počas Fight Night Challenge 5 zmerajú svoje sily. V najväčšej a najdrahšej šou celebritných zápasov sa predstavia dokonca aj dve krásky zo šou Ruža pre nevestu, a to Priscila a Tereza.

Ďalšími známymi osobnosťami sú napríklad aj raperi Flexking, Erik Tresor, moderátor a komik Adam Štrba či ďalší komik, ale i boxer Bergi. Títo páni sa spolu stretli v prvej časti magazínu Face-Off, v ktorom Rytmus a Attila Végh fanúšikom postupne predstavujú jednotlivých bojovníkov. Pri jednom mene sa však manžel moderátorky Jasminy Alagič poriadne sekol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Jovinečko po Rytmusovej pravej ruke?

Po mojej pravej ruke je Flexking, Jovinečko,“ začal menovať Paťo s tým, že záber kamery sa upriamil na Bergiho. Ten zatiaľ mlčal, pričom pokračoval Attila, ktorý povedal mená ďalších pánov. Debata sa rozprúdila a až po 17-tich minútach, keď sa Bergi dostal k slovu, Rytmusa vyviedol z omylu.

V prvom rade nie som Jovinečko, ja som Bergi,“ opravil hip-hopera. „Počkaj, ja som povedal, že Jovinečko? Čo ti je*e?“ rozosmial sa Patrik, načo mu Attila povedal, že ho tak volá celý čas. Do drsnej výmeny názorov tak aspoň vstúpil nefalšovaný smiech, ktorý uvoľnil atmosféru. „Lebo mne sa to mýli, do pi*i. Brácho, prepáč,“ ospravedlnil sa boxerovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Video pobavilo aj Jovinečka

Za raperovým trapasom určite stojí skutočnosť, že Bergi a Filip Jovanovič alias Jovinečko sú kamaráti a často spolu natáčajú vtipné videá, ktoré si zrejme sem-tam pozrie aj Paťo.

Zábery zo spomínaného rozhovoru sa dostali i k Jovinečkovi, ktorý video prezdieľal v príbehu na Instagrame. Jeho popis „Neverím“ a smajlíky plačúce od smiechu sú dôkazom, že sa na Rytmusovom faux pas schuti pobavil aj on.

Zdroj: YouTube/Fight Night Challenge, Instagram/fightnightchallenge, Instagram/jovinecko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News