instagram/jasmina_alagic

Sny sa majú plniť! Svoje o tom vie aj Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá sa pre Nový čas vyjadrila, že na jednom obrovskom práve začína pracovať. Verní fanúšikovia, ktorých má na Instagrame viac ako 450-tisíc, zrejme dobre vedia, o čo pôjde.

32-ročná moderátorka, influencerka, no v prvom rade milujúca manželka a matka, častokrát zdieľa na svojej sociálnej sieti fotografie rôznych domčekov a dreveníc umiestnených v prírode, z ktorých ide neskutočný pokoj.

Neraz k nim pridala aj popis, že presne po niečom takom veľmi túži. No a túžbu o „lesnom úkryte“ teraz premieňa na realitu. Chce tak dopriať synčekovi Sanelovi úžasné detstvo.

Prvý krok, a teda kúpu vytúženého pozemku, má už za sebou. Prezradila, že sa nachádza neďaleko od Bratislavy, aby v prípade potreby mohli byť rýchlo doma či v hlavnom meste. „Ten pozemok je taký, že ste obklopení stromami a počujete na tom pozemku potok,“ prezradila Jasmina.

Jej víziou a snom je, aby mohli s rodinkou sem tam odísť trochu „na samotu“ do prírody, kedykoľvek vybehnúť na bicykle, k jazeru, do lesa. Aj keď to bude ich spoločná chata, jej realizáciu chce mať pod palcom Jasmina úplne sama.

Túto misiu som si zobrala na tričko ja bez svojho muža, ktorého tam prinesiem, až keď bude všetko hotové. Je to môj spôsob vďaky za všetko, čo pre nás urobil on,“ opísala svoje plány moderátorka. Patrik sa tak má rozhodne na čo tešiť!

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News