instagram.com/jasmina_alagic

Leto sa už naplno začalo, a preto ľudia neváhajú a cestujú k moru. Príkladom je aj Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá sa spoločne s manželom Rytmusom a ich synom Sanelom vybrala do Chorvátska. Známa moderátorka o všetkom ifnormovala na svojom instagramovom profile.

Prísne opatrenia kvôli koronavírusu sa výrazne dotkli aj cestovného ruchu. Vášniví cestovatelia tak museli chvíľu sedieť doma na gauči. Avšak každému niekedy padne vhod, keď na istý čas niekam odíde. Vycestovať sa rozhodol známy manželský pár a bol to zážitok aj pre ich malého syna, ktorý sa ocitol pri mori prvýkrát.

„Moja malá najväčšia láska na mojom obľúbenom mieste. Hovorila som ti ljubavi, že Ti ich všetky ukážem,“ napísala Jasmina vo svojom poste. Rodinka sa momentálne nachádza v Chorvátsku, konkrétne v meste Opatija.

To samozrejme nie je všetko. Mladá mamička Jasmina v tomto prostredí oslávila aj svoje tridsiate prvé narodeniny. Na Instagrame jej pogratuloval jej manžel Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Ten na svojej žene zbožňuje hlavne toto: „Milujeme to aká si. Spontánne dieťa, ktoré sa teší z maličkostí a dospelá žena/mama s veľkým srdcom, ktorá miluje ľudí a celkovo život. Milujem ťa, si moje všetko. Všetko naj k tvojim 31 narodeninám.“

Dovolenka s rodinou a oslava narodenín urobila Jasminu skutočne šťastnou. Zároveň si uvedomila ďalšiu vec: “ V 30tke som si myslela, že sú to tie najkrajšie narodeniny, láskou vydatá, v brušku mini my dvaja, všetko krásne. Dnes tu ale mám celú moju rodinu pokope, najnádhernejšie niečo, čo život môže dopriať!“ opísala svoje emócie.

Za to všetko, čo má, je každý deň neuveriteľne šťastná a vďačná. Hoci je jej kruh blízkych ľudí o niečo menší, aj tak tvrdí, že jej bol dopriaty jeden prenádherný život.

„Od rána som sa rozplaka už niekoľko krát , pretože viete nemám vo svojom blízkom kruhu niekoľko desiatok „priateľov“ , mám ich o niečo menej a o niečo intenzívnejších a skutočných a tí mi vedia venovať také slová ako len ľudia čo sa majú naozaj radi napíšu,“ vysvetlila Jasmina vo svojom poste.

Následne poďakovala za všetky želania a vyzvala sledovateľov, aby žili svoje životy tak, ako by mali narodeniny každý deň. Nič sa už totižto opakovať nebude. Čaro sa ukrýva práve v prítomnosti daného momentu.

View this post on Instagram

S mojimi chlapcami zdravím všetkých našich kamošov z nášho clubu JASMIN&TY chceme Vám z celého ❤️ poďakovať za Vašu priazeň počas 5 týždňov 🙏 úprimne sme vôbec nečakali, že Vás bude toľko, toľko úžasných ľudí, ktorí v tom budú s nami. Tento formát sme robili v čase korony kedy sme ho celý pripravili tak, aby sme naozaj spĺňali aj vtedajšie podmienky. Ale teraz už konečne nemusíme 🙏 Ide leto a určite bude mnoho z Vás tieto predĺžené krásne dni tráviť v kruhu svojich najmilších a ja sa už teraz neviem dočkať ako Vám náš klub predstavíme po prázdninách v novom "šate" ❤️ A mimochodom, tak ako aj predtým ste boli scenáristami Vy, tak aj teraz každý Váš návrh je viac ako vítaný. Máme Vas radi❤️🙏 @milanwtf @janette.simkova

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News