instagram.com/khloekardashian

Už tridsaťšesť ročná Khloé Kardashian predviedla, ako správne osláviť svoj výnimočný deň. Hoci na vlastnú narodeninovú oslavu pozvala málo ľudí, najviac energie vrazila do výzdoby. Veď ako inak, Kardashianky idú iba vo veľkom. O všetkom informovala známa Američanka na svojom instagramovom profile.

Čo by to bolo za oslavu, keby tam neboli žiadne balóny? A čím viac, tým lepšie. Preto Khloé rozhodne nešetrila a dopriala si až stromy s korunami z ružových balónov. Rovnako bola pre ňu dôležitá aj ochrana, a preto svojim hosťom ponúkla dezinfekciu s jej vlastnou tvárou a aj rúška.

Oslavovala iba v malom kruhu najbližších ľudí, no o to viac si dala záležať na dekorácií. Brala by si aj ty takúto oslavu?

„Ďakujem každému, kto mi pomohol spraviť narodeninovú oslavu tak neskutočne krásnu! Nemáte ani poňatia, ako veľmi si vážim tieto spomienky! Budem si to navždy pamätať,“ rozcítila sa Khloé Kardashian vo svojich instastories.

„Zoznam hostí bol malý, ale dekorácia bola najdôležitejšia,“ dodala na záver.

Ako uviedla známa Kardashianka, na túto narodeninovú oslavu bude šťastne spomínať do konca života. Párty si určite užili aj jej hostia, veď komu by sa nepáčila takáto originálna výzdoba? Avšak najdôležitejšie je byť so svojimi najbližšími. Práve pandémia koronavírusu nám ukázala, aký cenný je tento čas.

zdroj: instagram.com/khloekardashian

zdroj: instagram.com/khloekardashian

zdroj: instagram.com/khloekardashian

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News