instagram/jasmina_alagic

Rodinka Vrbovských má za sebou ďalší krásny deň. Včerajšok bol však o čosi výnimočnejší, keďže prominentný synček obľúbeného páru Sanel, oslávil svoje druhé narodeniny. Obaja rodičia mu zagratulovali aj na svojich sociálnych sieťach. A to naozaj od srdca.

Už sú to 2 roky odvtedy, čo sa zo zamilovaného páru Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský stali šťastní rodičia. Svoje prvé dieťatko (ktoré počali ešte pred svadbou) milovali od prvého momentu. O tom niet pochýb, keďže mu otecko venoval skladbu plnú emócií ešte skôr, ako sa narodil. Zároveň tak aj prvýkrát odhalil synčekove meno.

Včera sa rodina vybrala na celodenný výlet do susedného Rakúska, kde spolu trávili čas prechádzkami mestom. Pridala sa k nim aj blízka rodina a nechýbala ani jazda kočom. Keďže majú obaja rodičia veľký počet fanúšikov aj na Instagrame, kde sa o kúsok svojho súkromia delia, Sanelovi zagratulovali aj verejne.

Dnes už viem, že som sa narodila práve preto, aby som bola Tvojou mamou,“ začala Jasmina svoje slová pri spoločnej fotografii.

Drahé moje nekonečno, ďakujem Ti za to, že si jedinou emóciou na svete, ktorú nikdy nevyjadrím, ktorá sa da “iba” precítiť. Tak hlboko a tak intenzívne ako nič iné,“ pokračovala.

Ďakujem za nádherne dva roky a prajem Ti, aby si bol stále týmto šťastným dieťaťom, akým si. To ti želám zo všetkého naviac, pretože je to dar od Boha, vedieť si vychutnávať život, vedieť si užívať šťastie je mojou každodennou modlitbou pre Teba.“ A čo mu ešte odkázala? Aby miloval ľudí a rozdával energiu, s ktorou bude robiť iba radosť.

Blahoželanie nevynechal ani Patrik, ktorý pridal do stories video, na ktorom malému praje, aby bol hlavne šťastný, pretože to je to najdôležitejšie.

Patrikovu gratuláciu si môžeš pozrieť TU

Rodinka si užila jazdu mestom i na koči

Predčasný darček v podobe detského ihriska v tvare rakety dostal Sany, ako ho rodičia volajú, už minulý týždeň. Pre malých chlapcov je takéto super ihrisko splneným snom.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News