Slaytiiina

Presne vie, kde má ukázať svoju šou. Mladý influencer a hudobník, Adam Nemeček, sa vráti na televízne obrazovky. Po tom, čo svoje alter ego menom Slaytiiina predstavil tento rok verejnosti v Bez servítky, namieril si to do ešte väčšej šou. Svoju účasť už potvrdil na Instagrame.

Adam je fanúšikom viac známy ako Slaytiiina a na sociálnej sieti ho sleduje viac ako 92-tisíc followerov. Kontroverzný mladý muž si získal pozornosť najmä tým, že sa rád prezlieka za ženu, pričom jeho dokonalé make-up looky mu mnohé môžu iba závidieť. Navyše, rád priťahuje pozornosť výstredným správaním. To, že má však dobré srdce ukázal nedávno v relácii Bez servítky.

Slaytiiina
zdroj: Instagram/slaytiiina

Slaytiiina opäť v telke

Aj keď sa spočiatku zdalo, že si odnesie najväčšiu kritiku práve kvôli svojim lookom a (ne)vareniu, potvrdilo sa, že výzor nerobí človeka a Adam ukázal, že sa vie správať voči druhým ľuďom naozaj slušne. Ktovie, ako jeho vystupovanie vezme teraz ešte širšia verejnosť. Okrem Slovenska si ho určite všimnú aj v Česku.

Adam sa totiž už čoskoro objaví v súťaži Česko Slovensko má talent. Krátku ukážku z jeho úvodu si môžeš pozrieť na videu nižšie, ktoré sám zdieľal na Instagrame. Nezabudol k nemu pripísať komentár „To bude zas trapas„. Čo myslíš, zaspieva nejaký zo svojich odvážnych hitov?

Slaytiiina
zdroj: Instagram/slaytiiina

Čo si pre divákov pripravil?

Z krátkej ukážky nie je úplne jasné, čo Adam na pódiu predvedie, no rozhodne to bude stáť za to.

Zdroj: Instagram/slaytiiina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News