Pexels/Andrea Piacquadio

Tak takúto dobrú správu čakal len málokto. Televízia Markíza oznámila v piatok na svojom instagramovom profile, že už čoskoro začne vysielať obľúbenú reláciu. Po piatich rokoch sa môžeš opäť tešiť na tanečnú šou Let´s Dance, ktorá vždy pritiahla množstvo ľudí k obrazovkám.

Posledná séria súťaže bola odvysielaná ešte v roku 2017. Moderovala ju zohraná dvojica Adela Vinczeová a Martin „Pyco“ Rausch. Pamätáš si ešte na známe osobnosti, ktoré v sebe prebudili tanečného ducha?

V šiestej sérii Let´s Dance sa predviedli napríklad Peter Varinský, Evelyn, Daniela Hantuchová, Braňo Deák, Silvia Lakatošová, Emma Drobná, Lenka Vavrinčíková či Vladimír Kobielsky, ktorý sa s tanečnou partnerkou Dominikou Chrapekovou stal aj víťazom celej šou.

Víťazi poslednej série Let´s Dance

Ide zatiaľ len o prvotnú informáciu toho, že sa relácia opäť začne vysielať. Ešte nepoznáme obsadenie súťažiacich a nie je známe ani to, kto dostane príležitosť na moderovanie obľúbenej súťaže. O všetkých ďalších podrobnostiach ťa budeme určite informovať.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Tešíš sa, že sa táto súťaž vracia na televízne obrazovky? Koho by si chcela vidieť v dokonalých tanečných choreografiách? 

Zaspomínaj si na najlepšie momenty poslednej odvysielanej série tanečnej súťaže

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial & Instagram/letsdance.markiza

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News