Photo by Edward Eyer from Pexels

Leto má tak zvláštnu moc. Milión chutí a vôní. Mám pocit, akoby som všetko mohla a nemusela sa ničím trápiť. Ani tým, že som si užívala slnko, mojito a chuť tvojich pier bez toho, aby sme sa museli viazať.

V jednu noc sa nám oči stretli a o pár pohľadov neskôr sme už tancovali na parkete. Drink v ruke a latino hudba v pozadí, tomu hovorím celkom oukej piatková letná noc. No neostalo to iba pri tom. Naše tanečné večery sa opakovali častejšie a noci sa premenili na dni, ktoré sme trávili spoločne. Celkom nezáväzne. Bez zbytočných rečí. Iba ty, ja, slnko, šum vody, ktorú sme si užívali.

Jednoducho ako z filmu. Nič ma netrápilo. Ani to, čo bude zajtra. A už vôbec nie to, že toto bol len náš letný flirt. Nemám zlomené srdce. Nečakala som, že by z toho mohlo byť niečo viac. Iba som si užívala tie dni. Slnko na tvojej hnedej koži, vôňu opaľovacieho krému a večernej vody po holení. Sladkú sangriu a chladivý pocit tvojich obliečok po tom, ako som ráno otvorila oči.

A to je to, čo som na tom milovala. Ráno sme nemuseli riešiť žiadne dôležité otázky. Nemuseli sme sa nikam ponáhľať, hádať sa o tom, kto pôjde vyniesť smeti, ani viesť debaty o budúcnosti. Pretože sme žili pre ten moment. Pre ten krásny slnkom opojený moment. Obaja sme vedeli, že keď začne slnko zapadať skôr a ľudia sa budú lúčiť s letom, my sa rozlúčime so sebou.

Do pamäti si ukladám tie najkrajšie chvíle a s úsmevom na tvári kráčam smerom k reálnemu životu. Neboj sa, viem, že na seba nezabudneme. No nepokazme si to pekné, čo sme zažili, snahou o niečo skutočné.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating