Instagram/evelynjefresh

Komička a moderátorka Evelyn prijala pozvanie do účinkovania tohtoročnej sezóny relácie Tvoja tvár znie povedome. Aby sa náhodou nenudila, v poslednej epizóde jej tvorcovia pripravili poriadne zaujímavé číslo, ktorého sa Eva zhostila na výbornú!

Evelyn sa musela premeniť na obľúbenú speváčku Jennifer Lopez. Výber skladby padol na „Waiting For Tonight“. Tvorcovia však nevybrali pôvodný klip speváčky, ale jej odvážnejšie vystúpenie počas Super Bowl 2020. To zahŕňalo spev a zároveň tanec pri tyči.

Evelyn už skúsenosti s poledance má a sama tak bola dôkazom toho, že nepotrebuješ mať vychudnutú postavu na to, aby si to dokázala aj ty. Svojej úlohy sa zhostila na výbornú a svojím vystúpením všetkým vyrazila dych. Dokonca až natoľko, že sa stala víťazkou celého kola.

„Ľudia moji toto bol záhul … o tom že som JLo po 10 ročnej karanténe, veď o tom sa zas nemusíme baviť. Ako som už spomínala, lapala som po dychu už keď som kukla na tú tyč, pravú ruku mám jak Rambo. Ale som šťastná že som nespadla a nedolámala našich fantastických tanečníkov.

Možno nemám ideálnu postavu (tobôž nie v telovej pančuške v pmsku😭) ani hlasisko silné ale snažila som sa urobiť maximum … 🦹🏼‍♀️ J.LO si už ale nikdy nepustím nevie čo od dobroty 😀😀😀…. spievať a byt zavesená na tyčke … kto to kedy videl ….to je úplne že zlý nápad,“ podelila sa Evelyn so svojimi fanúšikmi.

Čo na jej vystúpenie hovoríš ty? Uverila si jej, že stvárnila práve JLo?

Ukážku z vystúpenia a Evelyn pri tyči si môžeš pozrieť aj v tomto videu.

Ak si chceš pozrieť celé vystúpenie Evelyn, môžeš si ho pozrieť vo videoarchíve na stránke Markízy.

Porovnaj si Evelyn s originálnym vystúpením JLo na Super Bowl 2020

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News