Instagram/tvojatvarzniepovedome

V nedeľu večer Televízia Markíza odvysielala semifinále obľúbenej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Na svojej facebookovej stránke neskôr zverejnila aj mená štyroch postupujúcich, ktorí sa už o týždeň „pobijú“ o prvenstvo. Divákom sa však zloženie finálovej štvorice veľmi nepozdáva. 

Svoje sily si vo finále zmerajú Martin Klinčúch, Dušan Cinkota, Evelyn a Barbora Piešová. Reakcie divákov na postupujúce dievčatá však veľmi nadšené nie sú. „Barbora len preto postúpila, lebo vie spievať, ale inak tam nemá vôbec čo hľadať,“ napísala nespokojná diváčka vo facebookových komentároch. Hneď sa k nej pridala aj ďalšia: „Za mňa tam Barbora nemá čo robiť. Sorry, spieva fajn, ale nemastná-neslaná, unudená. Namiesto nej jednoznačne Kristína Madarová.“

Víťazka speváckej súťaže Superstar pritom podávala každé kolo veľmi dobré výkony a od začiatku mala na víťazstvo našliapnuté. Niet sa čo diviť, keď je táto relácia aj o speve. Divákov ale zjavne nepresvedčila.

zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Podobné komentáre sa objavili aj na adresu Evelyn, no jej sa na druhej strane fanúšikovia aj zastali. Predsa len, Evelyn je komička a svojimi číslami dokázala zabaviť a zároveň aj prekvapiť. Napríklad ukážkovým číslom pri tyči, pri ktorom mnohí stratili reč.

A koho by si diváci vedeli vo finále predstaviť namiesto jednej z týchto dvoch talentovaných dám? Jednoznačne herečku Kristínu Madarovú, ktorá sa v komentároch objavovala najčastejšie. Postup by si podľa nich zaslúžil aj Braňo Mosný.

Ako si s finálovou štvorkou spokojná ty? Dopriala by si šancu na výhru niekomu inému?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News