Známy slovenský pár Diana a Dárius

Fanúšikov prekvapili rozchodom v tichosti. Známy slovenský pár, Dárius Koči a Diana Klamová, už viac nie je spolu. Dvojica, ktorú si diváci obľúbili najmä vďaka seriálu Nemocnica, v ktorom majú obaja hereckú úlohu, potvrdila túto správu na Instagrame.

Mladý herec Dárius Koči patrí k naozaj talentovaným ľuďom. Okrem JOJ-kárského seriálu sa venuje divadlu, spevu a hviezdil aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Úspešnú kariéru si už v mladom veku vybudovala aj Diana.

Tá sa okrem Nemocnice objavila aj v seriáli Pán profesor na Markíze a venuje sa i modelingu. Pár oficiálne tvorili od roku 2020, kedy začali verejne pridávať spoločné zábery na sociálne siete.

Známy slovenský pár Diana a Dárius
zdroj: Instagram/darius_koci

Známy slovenský pár to ukončil v dobrom

Aj keď ešťe pred mesiacom pridali spoločnú fotografiu, na ktorej to vyzerá, že je medzi nimi všetko v poriadku, dnes je to inak. S pravdou von vyšla Diana, ktorá na Instagram napísala krátky odkaz, ktorý Dárius následne potvrdil.

Známy slovenský pár Diana a Dárius
zdroj: Instagram/darius_koci

„Drahí kamaráti. Mám oznam, pretože sa mi to nechce riešiť každý deň s niekým novým. Rozišli sme sa s Dáriusom. Všetko je v pohode a sme kamaráti. Koniec hlásenia,“ znie celé stanovisko, ktoré poslala fanúšikom. Herec k príbehu dopísal len „Presne tak.“ Zdá sa, že ich rozchod prebehol v pokojnom duchu.

Dvojica ostáva v kamarátskom vzťahu

Diana a Dárius rozchod
zdroj: Instagram/darius_koci

Zdroj: Instagram/darius_koci

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News