Tvoja tvár znie povedome

Diváci, ktorí milujú zábavné šou plné hudby, sa majú na čo tešiť. Už v septembri sa na obrazovky vráti populárny projekt s názvom Tvoja tvár znie povedome. Televízia Markíza potvrdila, že na Slovensku chystá už siedmu sériu a teraz zverejnili aj prvé mená účinkujúcich. Po porote už poznáme aj mužské osadenstvo.

Tento rok nastanú zmeny aj v porote. K Zuzane Kubovčíkovej Šebovej a Máriovi „Kulymu“ Kollárovi, sa pridajú MMA zápasník Attila Végh, ktorý nedávno zabával divákov v tanečnej súťaži Let’s Dance, a Márián „Čeky“ Čekovský. Postupne sa odhaľujú aj prví súťažiaci. Televízia zverejnila mená štyroch chlapov, ktorí sa popasujú s tými najrôznejšími maskami a spevom.

Tvoja tvár znie povedome
zdroj: Instagram/tvojatvarzniepovedome

So spevom problém rozhodne nebude mať prvé odhalené meno – Adam Pavlovčin, ktorý vyhral poslednú Česko Slovenskú SuperStar. Umelecky si hovorí ADONXS a ktovie, ako sa popasuje s úlohou nespievať sám za seba. K Adamovi sa pridá verejnosti dobre známy mladý herec a taktiež hudobník, Matúš Kolárovský. Tomu nie je vystupovanie cudzie a šou mu môže v kariére len pomôcť.

Tretím zverejneným menom je Ondrej Kandráč. Presne tak, ďalší hudobník, ktorý sa spevom živí. Teraz sa však bude musieť ukázať nielen ako milovník folklóru a ľudoviek. Trojicu pánov, ktorí sú hudobne známi, doplní mladý herec Karol Tóth. Uvidíme, ako nás prekvapí on a či sa vyrovná svojim „súperom“.

Takto Tvoja tvár znie povedome odhalila prvých súťažiacich

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News