Matúš Kolárovský
Instagram/matuskolarovsky/veronikatwiins

Po nedávnom rozchode u neho nastala zmena. Slovenský herec a hudobník Matúš Kolárovský, si zrejme vstúpil do svedomia. V rozhovore v podcaste s Oskim Baramim sa vyjadril k tomu, ako sa k svojmu otcovstvu stavia aktuálne. Zdá sa, že je už jasný dôvod toho, prečo o dcérku nejavil taký záujem, aký bol od neho očakávaný.

22-ročný talentovaný mladík sa preslávil vďaka tomu, že mu dala Markíza šancu v seriáli Pán profesor. Našiel sa však v hudbe, ktorej sa začal venovať naplno. O jeho mene sa ale najviac hovorilo vtedy, keď vyšlo najavo, že je otcom dieťatka, ktoré porodila Twiinska Veronika Nízlová. Dvojica sa rozhodla ostať v priateľskom kontakte a žiaden vzťah medzi nimi nikdy ani nebol. Po jeho boku bola totiž až donedávna partnerka Nikola.

Kolárovský a Baranová
zdroj: Instagram/marta_batus

Kolárovský nemal na dcérku čas

Matúšova dcérka Nea oslávila nedávno svoj prvý rok života, počas ktorého ale na ňu nemal veľa času. Naplno sa venoval práci, účinkoval v šou Tvoja tvár znie povedome a voľný čas trávil s expriateľkou a kamarátmi. „Myslím si, že keď má Matúš veľa pracovných povinností, možno nechodí úplne tak za malou, ako by sme si všetci predstavovali,“ vyjadrila sa Veronika len nedávno.

Vyzerá to tak, že to nebolo iba kvôli práci. Po rozchode to má totiž už inak. „Teraz mám takú inú situáciu, že som rád, že som konečne s Neou. Je to super, konečne som za ňou mohol ísť a nemať tlak, dávať ju na storky (Instagram, pozn. redakcie) a byť s tým v pohode,“ prezradil v rozhovore.

Matúš Kolárovský a Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Znie to, akoby mala bývalá partnerka vplyv na to, že nechodil k Nízlovej domov a takmer vôbec ju nezdieľal ani na svojej sociálnej sieti. „Teraz sa chcem sústrediť na to, kvôli čomu som tu. V prvom rade som foter,“ vyjadril sa jasne k tomu, čo bude zrejme jeho terajšou prioritou.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News