Matúš Kolárovský
Instagram/matuskolarovsky/veronikatwiins

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Web Diva.sk zistil, kedy sa Matúš Kolárovský vráti domov. Na liečení ho bola povzbudiť aj produkčná spoločnosť Illuminate, s ktorou spolupracuje. Návštevy však nemôže prijímať hocikedy.

Pred pár mesiacmi celé Slovensko šokovalo video, ktoré na svoj Instagram nečakane pridal Matúš Kolárovský. Ospravedlnil sa v ňom viacerým ľuďom a priznal sa, že bol závislý na omamných látkach či alkohole. Následne sa rozhodol, že si od sociálnych sietí dá pauzu.

O niekoľko týždňov neskôr sa ale objavil v stories Twiinsiek, s ktorými strávil Štedrý deň. Už tam bolo vidno, ako veľmi sa za ten čas stihol zmeniť. Narastené fúzy a dlhšie vlasy z 23-ročného chalana spravili vyspelého muža.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Matúš Kolárovský sa ešte domov nechystá

O Yaelovi sa opäť začalo hovoriť krátko po Vianociach. Dozvedeli sme sa, že nastúpil na protialkoholické liečenie v Psychiatrickej nemocnici v Hronovciach. Podporu mu vtedy vyjadrila aj produkčná spoločnosť, s ktorou hudobník spolupracuje. Práve tá ho bola prednedávnom pozrieť na liečení. Ako sa mu vodí?

„Nemôžeme za ním chodiť hocikedy, Matúš má pred sebou ešte viac ako polovicu liečenia. Boli sme ho navštíviť, čo ho povzbudilo a dodalo mu novú energiu, aby to všetko zvládol. Stále stojíme pri ňom,“ povedal pre portál Diva.sk zástupca produkčnej spoločnosti. Spolu s kolegami Illuminate Yaela prišiel pozrieť aj jeho kamarát, známy moderátor Tomy Kotty.

Cez víkend tam dokonca zavítali aj sestry Nízlové spolu s Neou. Podľa fotky, ktorú Twiinska zverejnila na Instagrame, sa zdá, že Matúš Kolárovský bol nadšený. Je totiž známe, že svoju malú dcérku miluje nadovšetko, má s ňou perfektný vzťah a snaží sa s ňou tráviť čo najviac času.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Zdroj: Diva.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News