Matúš Kolárovský s dcérkou
Instagram/matuskolarovsky, Instagram/veronikatwiins

Známy slovenský spevák a herec s exotickým výzorom má dnes narodeniny. A iba pár dní po rozchode s priateľkou Nikou sa Matúš Kolárovský ukázal na Instagrame s inou.

Nikto to nepredpokladal, no napokon sa to aj tak stalo. Matúš Kolárovský tento týždeň priznal rozchod s priateľkou Nikol. Pritom sa jej iba prednedávnom pýtal na zásnuby.

zdroj: Instagram/matuskolarovsky

„Nechcem do toho rýpať, je to čerstvé. Ale áno, je to pravda, rozišli sme sa. Sme mladí ľudia, máme dvadsaťjeden a jednoducho sme nevedeli zladiť partnerský život a všetky veci okolo,“ povedal pred pár dňami mladý spevák.

Matúš Kolárovský s dcérkou

Mladý spevák Yael dnes oslavuje svoje 22. narodeniny, ku ktorým mu zablahoželala aj matka jeho dcérky, s ktorou však nikdy netvoril pár. Twiinska ku gratulácii pridala aj fotku zamilovaného otecka. A jeho sestra Mia ho zase natočila, ako sa s Neou hrá.

Veronika naňho v minulosti bonzla, že sa ako príkladný otec veru nespráva. Matúš to potom aj sám priznal. Jeho pracovná vyťaženosť si odniesla daň na spoločne strávenom čase s dcérkou. „Keďže ,Tvár‘ je v štádiu, v akom je, a ešte do toho mám teraz veľa koncertov, tak je to veľmi náročné pre mňa. Čiže, priznám sa, že teraz stíham iba spať, zobudiť sa a ísť buď trénovať alebo ísť niekam spievať,“ priznal vtedy Yael pre Markizu.

„Teším sa, keď o chvíľu príde koniec, lebo práve tieto všetky veci už potom budú na správnom mieste,“ doplnil. A tak sa aj stalo!

Matúš Kolárovský a Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Dcére sa po účinkovaní v šou Tvoja tvár znie povedome môže venovať viac ako kedykoľvek predtým. A čas strávený s ňou prekoná aj prípadné smutné chvíle po rozchode.

Matúš Kolárovský s dcérkou
zdroj: Instagram/matuskolarovsky, Instagram/veronikatwiins

Zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News