Včera odvysielala televízia Markíza ďalšiu časť zábavnej show Tvoja tvár znie povedome, kde si diváci, ako už tradične mohli vychutnať nielen zábavné, ale aj profesionálne spevácke vystúpenia. V šiestom kole podľa diváckych ohlasov excelovala Barbora Piešová.

Aj keď podľa hlasovania poroty nedostala v danom kole najviac bodov, víťazka Superstar predviedla úžasný výkon. Tentokrát si v speváckej rulete vylosovala naozaj ťažký kaliber v podobe excelentnej speváčky známej tajomným výzorom a silným hlasom. Barbora prespievala hit The Greatest od umelkyne menom Sia. Celé číslo sprevádzalo aj autentické tanečné vystúpenie, ktoré sa oplatí pozrieť.

Sia je naozaj speváčka svetovej úrovne, no Barbora obhájila, že titul Superstar jej právom patrí a pesničku na záver večera zaspievala bez jedinej chyby. Po sčítaní bodov za jednotlivé výkony aj z predchádzajúcich kôl sa tak dostáva medzi favoritov na víťazstvo.

Počas tohto kola sa však skvele predviedli aj ďalší. Taký Martin Klinčúch, ktorý mnohých prekvapil svojím talentom, má na svojej strane množstvo fanúšikov, ktorí nechápu, ako je možné, že má na konte stále tak málo bodov. Žeby mal viac šťastia v láske?…

Ako sa ti páčilo toto vystúpenie?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.