Instagram/veghattila

Ako to všetko stíha? Slovenský majster bojových umení, Attila Végh, ukázal svojim fanúšikom na Instagrame prvé zábery z dlho pripravovaného projektu, ktorý bude nahliadnutím do jeho súkromia i kariéry opäť o čosi viac. V roku 2020 o ňom vyšiel dokumentárny film a tentokrát pôjde o seriál, ktorý bude mať 8 častí. Ich príprava trvala neuveriteľné 4 roky. 

Má úspešnú zápasnícku kariéru, množstvo spoluprác a aktuálne hviezdi aj na tanečnom parkete v šou Let’s Dance. Popritom všetkom sa mu darí aj v súkromí, veď len nedávno sa mu narodilo druhé bábätko. Dievčatko, ktoré mu porodila manželka Natália, dostalo meno Dorotka a stala sa tak mladšou sestričkou ich prvorodeného syna.

Popri svojich mnohých aktivitách sa stal námetom nie len na film, ale aj seriál, ktorý bude mať premiéru už v apríli tohto roku.

Seriál s názvom Attila – Splnený sen, bude podľa producenta Petra Větrovského podrobným príbehom o živote úspešného zápasníka. „Boli to dlhé 4 roky, nielen natáčanie filmu a seriálu. Boli to roky, kedy sme zažili porážky aj výhry, pády, vzostupy, slzy, smútok, nenávisť, lásku, priateľstvo, jednoducho snáď úplne všetko vrátane narodenia dvoch detí,“ napísal ku krátkym záberom zo seriálu, ktoré zverejnil na Instagrame.

36-ročný Attila má podľa vlastných slov zo seriálu veľkú radosť a odkazuje fanúšikom, že ak sa im páčil film, potom sa majú na čo tešiť aj v tomto seriáli.

Attila zverejnil prvé zábery zo seriálu

Aktuálne sa naplno venuje tanečným tréningom

V súkromí sa teší už z dvoch detičiek

Zdroj: Instagram/veghattila

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News