Influencerka Lula Almaksus

Len nedávno sa rozhodla, že končí s prácou moderátorky v rádiu, a dnes je už jasnejšie, prečo je to tak. Slovenská influencerka Lucia Almaksus (mnohým stále známa pod rodným priezviskom Gachulincová), sa na svojom Instagrame pochválila veľkou novinkou. Lula fanúšikom odhalila, aká úloha ju v najbližšej dobe čaká.

Lucia patrí k najznámejším slovenským influencerkám a na svojej sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 158-tisíc followerov, je pre fanúšikov inšpiráciou nielen v zdravom životnom štýle, ale aj v móde, kozmetike či osobnostnom napredovaní. Popri práci a škole si nedávno vyskúšala aj post moderátorky v rádiu.

„Asi nechávam tú najlepšiu robotu na svete, ale keby som tu ostala, nechala by som v úzadí sama seba,“ napísala dôvod jej konca v rannej šou.

Influencerka Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Lula mieri do Markízy

Z rádia sa však presúva do televízie. Najprv sa pochválila tým, že si zahrala menšiu úlohu v novom slovenskom seriáli Mama na prenájom, teraz odhalila veľkú novinku. Jej meno sa najnovšie spája so šou Let’s Dance.

„Veľká novinka, ktorej sa zhostím prvýkrát tento rok! Ako viete, tak Let’s Dance je môj najobľúbenejší projekt, keďže som roky profesionálne tancovala a tento rok budem súčasťou influencerského tímu,“ prezradila svojim fanúšikom pod postom TU.

Zároveň doplnila, že im bude prinášať z jej pohľadu najzaujímavejšie momenty z tréningov, živých prenosov či zákulisia. „Teším sa,“ dodala.

exfarmárka Lula
zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News