seriálová Irena

Jednou z hlavných postáv dobového projektu Dunaj, k vašim službám je ambiciózna a silná Irena Bočkaj, dcéra majiteľa obchodného domu. Jej predstaviteľkou je herečka Barbora Andrešičová, ktorá pred pár dňami podstúpila u Ondreja Grňu zmenu imidžu, pričom celebritný kaderník sa svojou skvelou prácou pochválil na Instagrame.

Absolventka Vysokej školy múzických umení, ktorú ukončila v roku 2016, sa dostala do širšieho povedomia práve vďaka seriálu Dunaj, k vašim službám. Možno si ani nevedela, ale v dobovom projekte mapujúcom dianie v roku 1939 účinkuje aj jej partner.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Kým v seriáli tvorí Barbora Andrešičová pár s hercom Ivanom Šándorom, v realite žije s Tomášom Pokorným, ktorý stvárňuje právnika Kamila. Dvojica dokonca spolu vychováva malú dcérku. Popri práci a rodine si obľúbená herečka vie nájsť čas aj na seba. Začiatkom týždňa navštívila salón hairstylistu Ondreja Grňu, ktorý jej skrátil a premelíroval vlasy.

„Dunaj k vašim službám, Barbora Andrešičová tak trocha v modernom podaní. Sme sa nasmiali,“ napísal Ondrej k snímkam výsledného účesu, ktoré zverejnil na svojom Instagrame. Na prvý pohľad by si na nich seriálovú Irenu Bočkaj možno ani nespoznala.

„Waaaaaw, odpadla som krása,“ polichotila herečke markizácka rosnička Lenka Debnárová. „Prirodzenosť jej pristane,“ zhodnotila neznáma dáma, s ktorej slovami sa nedá nesúhlasiť. Baška je bez výrazného make-upu a svojho ikonického účesu, ktoré sú na pľaci jej neoddeliteľnou súčasťou, ešte krajšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Andrešičová (@basa.andresic)

Zdroj: Instagram/ondrejgrnaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News