Kristína Svarinská s kolegyňami

Zdá sa, že herečka Kristína Svarinská sa v seriáli Dunaj, k vašim službám konečne vydá. Pred oltár sa postaví po boku hereckého kolegu Mareka Rozkoša. Finále druhej série obľúbeného seriálu môžeš už teraz vidieť na Voyo, večer v telke a tento úryvok s tajnou svadbou už uverejnil aj web Markízy

Naozaj sa Klára Zacharová a Peter Kučera konečne vezmú? Obrad nebude prebiehať nijako inak ako tajne a aj ty z toho určite budeš mať zimomriavky.

Kristína Svarinská znovu pred oltárom

Obaja sa už v seriáli Dunaj, k vašim službám, pred oltár postavili dvakrát. Kristína Svarinská ako Klára bola nádherná nevesta a vziať si mala Petrovho kamaráta, právnika Kamila. Spred oltára však utiekla. Dohovorila jej totiž Johanka, ktorá neskôr zomrela a z Mareka Rozkoša sa tak v seriáli stal vdovec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ZOOM TALENT AGENCY (@zoomtalentagency)

Dlho však za svojou manželkou nesmútil. Našiel totiž list, v ktorom mu Johanka priala veľa šťastia s Klárou. Tú v posledných častiach chytil Anton Holubec s políciou, ako z vlaku kradne obraz v hodnote miliónov slovenských korún. A hoci na ňu najprv mieril zbraňou, potom ju sotil pod vlak a ona, ako zázrakom, prežila.

Po liste od Johanky Petrovi teda už nič nebránilo v prejavení lásky Kláre, ktorá po ťažkej operácii ležala v nemocnici. Tam sa však dozvedela, že jej milovaný po dlhom odlúčení znovu odchádza. Tentokrát na vojnu. Ešte predtým si ale Peter chce zobrať Kláru za manželku.

Po ceste z nemocnice sa teda zastavia pri kaplnke, kde sa odrazu objavia sviatočne oblečení Vilma, Imrich, Eva a Alenka so svadobnými šatami v rukách.

Nechýba ani kňaz, ktorý Petra a Kláru po dlhej, strastiplnej ceste, zosobáši. A ako povedali Eva s Alenkou, nechcú počuť žiadne výhovorky. Tentokrát to teda naozaj vyzerá tak, že Kristína Svarinská sa v seriáli konečne vydá. A musíš uznať, že z nej opäť bude nádherná nevesta. Ešte krajšia ako naposledy. Tak čo myslíš, znovu utečie spred oltára alebo sa vydá za Petra?

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News