Kristína Svarinská
Instagram/kristina.svarinska

Herečka Kristína Svarinská prekvapila fanúšikov na Instagrame. V stories tam zverejnila fotku, na ktorej tancuje s tehotenským bruškom. Tú ale prezdieľala z oficiálneho instagramového profilu spoločnosti Bontonfilm.

Kristína Svarinská na fotke s tehotenským bruškom

Je známe, že talentovaná herečka miluje svoju prácu a pre svojich fanúšikov chce byť na televíznych obrazovkách čo najviac autentická. A musíš uznať, že sa jej to aj darí. Patrí totiž medzi najznámejšie a najúspešnejšie slovenské herečky súčasnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Aktuálne hviezdi v obľúbenom seriáli Dunaj, k vašim službám. Hlavnú rolu si zahrala aj v minisérii s názvom Najhorší týždeň môjho života. Tiež si zahrala v sitkome Hoď svišťom či v seriáloch Sestričky, Kuchyňa, Klan, Panelák a mnoho ďalších. Zahrala si aj vo filme 10 pravidel jak zbalit holku či v Lóve.

Onedlho ju však uvidíme v ďalšom komediálnom filme „Líta v tom“, kde sa vcíti do úlohy ženy, ktorá pod srdcom nosí bábätko. „Tehotná tancujúca Natália onedlho vo vašich kinách,“ napísala Kristína Svarinská pod vlastnú fotku z filmu v stories.

Záber ale prezdieľala z Instagramu spoločnosti Bontonfilm. Uvidíš ho, keď na fotke nižšie klikneš na šípku vpravo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BONTONFILM (@bontonfilm)

Pravdou však je, že fanúšikovia by Kristínu najradšej videli tehotnú aj naozaj. Už v poslednom verejnom vzťahu s YouTuberom Expl0itedom sa totiž o tom špekulovalo.

Teraz ale existujú klebety, že herečka je znovu zamilovaná a šťastná po boku chlapa, s ktorým sa ukázala už v hľadisku Let’s Dance. Kristína Svarinská si však svoje súkromie snaží chrániť najviac, ako sa dá.

Zdroj: Instagram/bontonfilm, Instagram/kristina.svarinska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News