Kristína Svarinská a Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska, Instagram/expl0ited_

Každá nedeľa, už tradične, patrí tanečnej šou Let´s Dance. Aj včera sme mohli vidieť fantastickú epizódu plnú skvelých výkonov, vášne, vtipných hlášok, ale aj sklamania. Najsmutnejšou časťou na tom celom je, že každý týždeň súťaž opustí jeden pár. Tentokrát mnohých prekvapilo vypadnutie šikovnej herečky. Nielen Kristína Svarinská a Marek Klič odišli domov so slzami v očiach, smutný bol aj herečkin nový priateľ Expl0ited.

Fanúšikovia populárnej šou sa každý týždeň na sociálnych sieťach rozčuľujú. Neustále kritizujú a obviňujú televíziu Markíza za šokujúce vypadnutia, za ktoré však vo veľkej miere môžu práve diváci. Inak tomu nebolo ani teraz. Kristína Svarinská a Marek Klič, prekvapivo, opustili súťaž, v ktorej patrili medzi favoritov.

Ani fanúšikovia z toho veru neboli nadšení. Radšej by boli, keby vypadla Dominika Cibulková, ktorá sa objavila vo finálnom rozhodnutí práve s Kristínou. Pozri na tie komentáre pod príspevkami.

Komentáre po vypadnutí Svarinskej
zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Zaskočila celé Slovensko

Na začiatku súťaže sa špekulovalo, že tanečný pár si k sebe našiel cestu aj v súkromnom živote. Iskra medzi nimi bola totiž očividná, no pravda bola úplne inde. Prevalilo sa tajomstvo, že Kristína Svarinská randí so známym YouTuberom Expl0itedom.

Spočiatku to boli iba domnienky, no viackrát svoj vzťah už potvrdili. Prvýkrát to bolo v priamom prenose, kedy Kristína zaskočila nielen divákov, ale aj moderátora a porotu. Nevedeli sme však posúdiť, či si robí žarty, alebo je to skutočnosť.

Z klebiet sa postupne stávala realita aj na Instagrame zaľúbencov. Svojou partnerkou sa na sociálnej sieti pochválil najprv Expl0, ktorý nevynechal jedinú časť tanečnej súťaže a Kristínu podporoval priamo v hľadisku. Pravda o ich vzťahu sa nakoniec v plnej miere prevalila až včera.

Rovnako ako na začiatku, aj tentokrát zaskočila samotného Viktora Vinczeho priamo na pódiu. Zažartoval, že si platí fanúšikov, ktorí jej v hľadisku tlieskajú. „Tých platí frajer,“ povedala krásna herečka celkom vážne.

Kristína Svarinská a vzťah s Expl0m

Počas celého večera Expl0ited natáčal videá a pridával ich do svojich príbehov na Instagrame. Po vypadnutí mal slzy v očiach. Keď sa vypli kamery, na pódiu sa objavil aj on, aby svoju drahú polovičku utešil. Láskyplne sa na ňu pozrel a to jediné jej stačilo ku šťastiu.

Zabudla na nešťastný okamih a odfotili sa spolu. Poďakovala najmä jemu. „To je tak, keď vyhráš Let´s Dance, aj keď vypadneš,“ vyznala svoje city zamilovaná Kristína Svarinská na svojom Instagrame.

Kristína a Expl0 v Let´s Dance
zdroj: Instagram/expl0ited_

Pozri na ten zaľúbený pohľad

Kristína Explo
zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Kristína a Explo
zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Na svojej sociálnej sieti dal dnes Peter priestor na otázky pre fanúšikov. Je samozrejmé, že ich zaujíma začínajúci vzťah medzi nim a Kristínou. Jeden z jeho followerov sa spýtal, kde sa spoznali a on odpovedal, že na rybačke. Ktovie, možno to je pravda.

Expl0ited Instagram
zdroj: Instagram/expl0ited_

Zdroj: Instagram/kristina.svarinska, Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News