boris kollar
Instagram/_leyla_lv, kollarboris

Boris Kollár v júli vraj rozšíril svoje potomstvo o 13. člena. Jeho mamina Laura Vizváryová ho síce pravidelne ukazuje na sociálnych sieťach, no tváričku mu vždy zakrýva emotikonom. Teraz na Instagrame uviedla dôvod.

V sobotu čakajú Slovensko parlamentné voľby. Predseda národnej rady Boris Kollár má tak plné ruky práce. Situáciu mu neuľahčujú ani kauzy, ktoré rozprúdili na internete jeho exmilenky. Azda najväčšiu špinu vyťahuje na politika Ema Ferusová, ktorú podľa jej slov prinútil ísť dvakrát na potrat.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Kým šéf hnutia Sme rodina bojuje proti závažným obvineniam a snaží sa ešte posledné dni využiť na to, aby si na svoju stranu nahnal čo najviac voličov, jeho údajná polovička Laura si plnými dúškami vychutnáva materstvo s dvomi synmi.

Prečo Boris Kollár a Laura neukazujú údajného spoločného syna?

7-ročnému školákovi, ktorého má Laura z minulého vzťahu, pribudol v lete braček. Majiteľka butiku s trendy oblečením zverejňuje staršieho Peťka v plnej kráse, čo o maličkom Abnerovi ale neplatí.

Bábätkom sa atraktívna blondínka pýši na Instagrame priam denne, no vždy spôsobom, aby mu nebolo vidno tvár. Pred pár dňami Vizváryová do svojho instagramového príbehu napísala dôvod.

„Nechcem ho ukázať, pokým nie je pokrstený … Ale je tak nádherný … ahhh,“ uviedla pri jednej zo snímok, na ktorej Abnerovu tvár prekrýva emotikon. Zdá sa teda, že po slávnostnom rituáli priaznivci predsa len zistia, ako vyzerá vraj najmladší potomok slovenského multiotecka Borisa Kollára.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Leyla (@_leyla_lv_)


Zdroj: Instagram/_leyla_lv

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News