Boris Kollár

Údajná milenka Borisa Kollára, Laura Vizváryová sa na svojom Instagrame ukázala s tehotenským bruškom a popísala svoje pocity v druhom stave. Už vie aj pohlavie bábätka a dokonca priblížila aj termín pôrodu. Čaká ju to čoskoro.

Bude mať Boris Kollár 13. dieťa?

Pred rokom mu porodila dvanáste dieťa Barbora Richterová a zdá sa, že tento rok do jeho početnej rodiny pribudne ďalšie. Známy politik a podnikateľ Boris Kollár vraj čaká trináste bábätko s o niekoľko rokov mladšou speváčkou, ktorú si môžeš pamätať z X-Factora.

Laura Vizváryová a predseda Národnej rady SR si podľa informácii Nového času spolu mali užívať v Dubaji.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

„Bola som s ňou nedávno a zdalo sa, že má väčšie bruško. Hovorí sa, že čaká dieťa s Kollárom,“ povedal ešte v januári zdroj pre slovenský denník. A hoci predtým krásna blondínka tehotenstvo popierala, dnes už bruško neskryje. V najbližších mesiacoch ju dokonca už čaká pôrod.

Rodiť bude už čoskoro

Laura už jedného synčeka Peťka má a zdá sa, že o chvíľu bude mať bračeka. „Už čoskoro k nám pribudne ďalší chlapček a myslíme si, že to bude rak,“ napísala pod jednu fotku na svojom Instagrame. Termín pôrodu by sa teda mal pohybovať niekedy od 22. júna do 22. júla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @_leyla_lv_

V staršom príspevku na Instagrame dokonca popísala pocity počas druhého tehotenstva. Je to pre ňu tentokrát odlišné.

„Všetko, čo k tomu patrí, som pociťovala oveľa viac. Nielen preto, že som staršia, ale aj preto, že už behám za Peťkom a každý deň chodím do práce. Tak či onak, som nesmierne vďačná za to, že to opäť zažívam a som pripravená stretnúť sa s týmto novým malým životom,“ priznala.

Doposiaľ však nikto nepotvrdil, či je slovenský politik naozaj otcom Laurinho druhého synčeka. Ani samotný Kollár sa k tomu nechce vyjadrovať.

Zdroj: Instagram/_leyla_lv

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News