Ruža pre nevestu
Instagram/kristofko/kollarboris

Kráska zo šou Ruža pre nevestu pre Plusku priznala, že je jednou zo žien, ktoré majú blízky vzťah s politikom Borisom Kollárom. Čo spolu majú?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Boris Kollár má rád ženy. Svedčí o tom aj to, že aktuálne má 12 detí s 10 rôznymi ženami. Iba prednedávnom však vysvitlo, že do jeho početnej „rodiny“ má údajne pribudnúť ďalšia matka a 13. bábätko. Zatiaľ však existujú iba špekulácie, že mladá speváčka je tehotná práve s ním. Nikto z dvojice to doposiaľ nepotvrdil.

Známy multiotecko už bol spájaný aj s herečkou a modelkou Alžbetou Ferencovou. Špeciálny a dlhoročný vzťah však potvrdila už aj ďalšia známa tvár z Markízy. Tá prednedávnom hviezdila v novej reality šou Ruža pre nevestu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Kráska zo šou Ruža pre nevestu o vzťahu s Kollárom

Nikola Zsuriková je úplne prvá žena, ktorá v prvej časti dostala prvú ružu od Tomáša Tarra. Pamätať si ju môžeš najmä zo zoznamovania, kedy podnikateľovi zaviazala oči a jeho dlaňami namaľovala krásny obraz, čím ho absolútne očarila. To jej však nestačilo, keďže po pár častiach zo šou vypadla.

Čo má kráska zo šou Ruža pre nevestu s Borisom Kollárom?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News