Ich život je v poslednej dobe plný vážnych zmien. Sestry Daniela a Veronika Nízlové, ktoré pôsobia na scéne už dlhé roky ako speváčky, majú pred sebou úplne nové etapy. Tie poznačili aj nevydarené partnerské vzťahy, no obohatili krásne dcérky, ktoré sú zmyslom ich života. Podľa neoficiálnych informácií portálu Plus jeden deň, najnovšie prasklo aj ich veľké tajomstvo.

Len pred týždňom porodila dcérku Veronika, ktorá si dala umelecké meno Vebi. Správa o jej tehotenstve však v lete prekvapila mnohých fanúšikov, keďže sa po jej boku nenachádzal žiaden muž a len minulý rok sa rozviedla s bývalým partnerom, Tomášom Krúpom.

To, kto je teda otcom dievčatka, ktoré dostalo meno Nea, ostalo pred verejnosťou skryté. „Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala úprimne. Teraz je však možné, že jeho meno už poznáme.

Podľa Plusky by otcom jej dieťatka mal byť údajne mladý herec a hudobník, ktorého preslávilo účinkovanie v seriáli Pán profesor. Má ísť o len 20-ročného Matúša Kolárovského, ktorý si hovorí aj YAEL. Najnovšie ho môžeš vidieť aj vo vlogu SuperStar.

„Otcom je určite Matúš. S Veronikou sa viackrát stretli, ako dvaja slobodní ľudia si užili a to bolo všetko. No a jedenkrát došlo k ,nehode‘, ak viete, čo tým myslím,” povedal pre web neznámy zdroj. ,,Matúšovi by ani vo sne nenapadlo, aké to bude mať následky. No po štyroch mesiacoch mu Veronika zvestovala radostnú správu. Ani niet divu, že na sociálnej sieti napísala, že otec jej dieťaťa nebude súčasťou ich života, keďže Matúš je ešte sám osebe chalan,” doplnil.

To, či ide o pravdu alebo klebety, Veronika ani Matúš nepotvrdili.

Matúš sa venuje hereckej i hudobnej kariére

Sú Veronikine slová pod najnovším postom venované práve jemu?

Zdroj: pluska.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.