Matúš Kolárovský

Matúš Kolárovský nie je na Slovensku žiadnym neznámym. Okrem toho, že je úspešným hercom a modelom, veľmi sa mu darí aj v hudobnej kariére. Pod umeleckým menom Yael vydáva jednu skladbu za druhou a s každou zožne veľký úspech. Najnovšie sa objavil po boku obľúbenej influencerky a podnikateľky Lucie Almaksus, ktorú môžeš poznať pod prezývkou Lula. Čo spolu majú?

21-ročný Matúš Kolárovský je okrem svojej kariéry preslávený aj tým, že je otcom dcérky Veroniky Nízlovej. O maličkú Neu sa pravidelne stará aj on a má záujem o spoločnú výchovu. S Twiinskou pritom udržiavajú iba priateľský vzťah, pretože je zadaný.

S priateľkou Nikolou mu to veľmi pristane a nedávno dokonca padli slová aj o svadbe. O to viac prekvapili fanúšikov zábery s Lulou.

Matúš Kolárovský a Lula
zdroj: Instagram/llnzz

„Čo pre teba znamená ty a ja? Ak to, čo pre mňa, nechoď za ňou, som tu navždy, ver mi. Čo máme spolu my dvaja? Zistíte čoskoro ❤️‍🔥 A ak chcete vedieť clue, tak checknite môj nový vlog,“ napísala Lula na svojom Instagrame.

Lula sa v poslednom období začala venovať točeniu vlogov, z čoho majú fanúšikovia nesmiernu radosť a stále si pýtajú nové. Zaručene sa pri nich vždy dobre zabavíš a odreaguješ.

Matúš Kolárovský a Lula
zdroj: Instagram/llnzz

Lula sa objaví v novom videoklipe

V poslednom vlogu si môžeš pozrieť, ako prebiehal Luckin nočný výstup na Slavkovský štít, aby si s najlepšou priateľkou Dodou mohla pozrieť dych berúci východ slnka.

V závere vlogu uvidíš aj Yaela a teraz je už jasné, že Lula sa stane súčasťou jeho nového videoklipu. Ten by mal mať premiéru už tento štvrtok. Lucia sama priznala, že bolo náročné hrať zamilovanú, no výsledok bude stáť za to, takže sa máme zjavne na čo tešiť.

Tešíš sa na takéto spojenie?

Pozri si Lulu a jej posledný vlog, v ktorom uvidíš backstage z natáčania Matúšovho nového klipu

Zdroj: Instagram/llnzz, YouTube/Lucia Almaksus

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News