Yael
Instagram/matuskolarovsky

Tak tomu sa povie odvážna zmena. Speváka Matúša Kolárovského, známeho pod prezývkou Yael, sme si takmer odjakživa spájali s výraznými dredmi. Tomu je teraz koniec. Na svojom instagramovom profile sa pochválil výraznou zmenou svojho vzhľadu a aby toho nebolo málo, pre fanúšikov má jednu krásnu novinku. 

V Matúšovom živote sa toho deje v poslednej dobe viac než dosť. Predstavením svojej skladby „MY“ sa priznal k otcovstvu dcérky Ney, ktorú má s Twiinskou Veronikou Nízlovou. Zverili sa aj s tým, že spolu trávia čas, ale neplánujú spolu žiť, keďže Yael má priateľku.

V nedávnom rozhovore mladý spevák prezradil, že dcérka je pre neho dôležitejšia oveľa viac, ako by čakal. „Nea pre mňa znamená všetko. Je to také zaujímavé. Človek nevie, až kým to nezažije. Vydal som videoklip, je to super pesnička, ale na ňom mi vlastne ani nezáleží, lebo mi tam ide hlavne o to, že to mal byť odkaz pre Neu,“  uviedol Matúš. Jeho celú spoveď si môžeš prečítať v našom predošlom článku.

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Táto pieseň mu otvorila nové možnosti. Ak sa ti páčila jeho doterajšia tvorba, určite ťa poteší informácia o tom, že už čoskoro sa môžeš tešiť na nové EP. Túto správu zverejnil na svojom profile on a taktiež speváčka Tina. Práve jej sa týka nová spolupráca. V stredu večer dokonca zverejnili ich spoločný duet s názvom Sen.

„Minulý rok sme si sľúbili, že v roku 2022 spravíme spolu pesničku a vyšlo to! Matúško, sledujem ťa od začiatku a som tvoj top fanúšik.. prosím, ŽIAR 💫 yael/tina/sen. Matúš vydáva nove EP, treba počuť, prisahám 🥂💥 a ešte nemá vlasy,“ napísala Tina s humorom na svojom Instagrame.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News