instagram.com/whitneyhouston

Do bratislavskej Incheba Expo Arény zavíta 21. marca 2020 The Whitney Houston Hologram Tour. Fanúšikovia a fanúšičky si budú môcť vďaka hologramu zosnulej speváčky vypočuť aj jej hity ako I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me), I’m Every Woman, The Greatest Love of All alebo I Will Always Love You.

Pre dosiahnutie maximálne autentického koncertného zážitku nebude na javisku chýbať hudobný sprievod živej kapely, speváci a tanečníci – všetko obklopené veľkolepou scénou a osvetlením. Program a dramaturgia výnimočného večera vznikli pod taktovkou uznávanej choreografky Fatimy Robinson, ktorú preslávili mnohonásobné profesionálne ocenenia i spolupráce s umelcami ako Rihanna, Kanye West či Mary J. Blige.

Som naozaj poctená, že som dostala príležitosť pomôcť vystavať túto šou na počesť Whitney. Vždy som si užívala, keď som mohla sledovať túto neskutočnú ženu na javisku a počúvať jej hlas. Som šťastná, že som súčasťou tímu, ktorý chce tento zážitok zrekonštruovať a priniesť tú istú emóciu jej fanúšikom,“ vyjadrila sa na margo projektu.

Podujatie The Whitney Houston Hologram Tour: An Evening with Whitney prinesie do Bratislavy festival City Sounds. „Tento koncert bude špecifický tiež v tom, že kapacita Incheby bude obmedzená na polovicu. Dôvodom sú veľmi špecifické technické parametre, ktoré si hologramový koncert vyžaduje. V záujme zabezpečenia komfortu a čo najlepšieho výhľadu pre všetkých návštevníkov, sme preto museli pristúpiť k prispôsobeniu kapacity,“ uviedli organizátori.

Whitney Elizabeth Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Informácie agentúre SITA poskytla Adriána Čahojová z agentúry Soul For Show.

 

Zdroj: SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News