instagram/tinaslovakia

Jedna z našich najobľúbenejších speváčok, Tina, je zdá sa nadaná nie len na spev, ale ide jej to aj v športovej oblasti. Najnovšie si vybrala druh športu, ktorý by na ňu nikto netipoval. Postaví sa jedného dňa do ringu?

37-ročná Martina Kmeťová rod. Csillaghová, má v poslednom období viacero zmien v živote. Od tých menej príjemných, akým je rozvod po 7 rokoch s raperom Separom, s ktorým vychovávala syna z predošlého vzťahu a ich spoločnú dcérku, až po zmeny v jej vzhľade, ktoré okolie rozhodne chváli.

Naposledy prekvapila zmenou farby vlasov – už z nej nie je brunetka, akú si pamätáme, ale svetlovlasá kráska, z ktorej sa zrejme stane blondínka.

Sympatická speváčka, ktorú mnohí milujú pre jej otvorené vnímane sveta a myslenie, nedávno tiež zhodila pár kíl, čo si fanúšikovia začali všímať. Možno za to vďačí aj športu, ktorému sa vo voľnom čase venuje. Je o nej známe, že napríklad, miluje basketbal.

Na svojej sociálnej sieti sa najnovšie pochválila videom, na ktorom sa s trénerom venuje boxu. Tomu sa mieni vážne venovať, pretože si práve týmto videom chce pripomenúť, aký posun postupom času urobí.

Tipovala by si takýto druh športu vyberie práve Tina, ktorá pôsobí priam étericky?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News