Pexels/Karolina Grabowska

Prvý mesiac v roku 2022 máme za sebou. Priznaj sa, ako ti idú novoročné predsavzatia? Cvičíš pravidelne a pracuješ na tom, aby si bola nie len fit, ale sa aj zbavila kíl navyše, ktoré ťa trápia? Stavíme sa, že miera tvojho nadšenia pomaly klesá. Našťastie, existuje tak veľa možností, že stále máš šancu svoju postavu zmeniť aj bez toho, aby si sa nútila do cvičenia s nechuťou.

Práca sa hromadí, stále máš menej a menej voľného času a pri pomyslení na to, že sa budeš znova trápiť pri workoute, ktorý ti sľubuje rýchly úbytok hmotnosti, sa ti jednoducho ani nechce vstať zo stoličky. Nie všetky chudnúce plány pritom musia byť zbytočne dlhé a namáhavé. Skôr ide o to, aby boli hlavne efektívne.

Preto milujeme výzvy, ktoré obsahujú účinné cviky a vyskladať si ich môžeš tak, že ich stihneš pokojne aj do pol hodiny. Ak ich budeš dodržiavať pravidelne, výsledky sa objavia naozaj čoskoro. Naším tipom sú obľúbené 7-minútovky od Lucy Wyndham-Read. 

Workout pre celé telo

V jej videách nájdeš zameranie na rôzne oblasti tela, pričom každý jeden workout obsahuje 7 cvikov, ktoré robíš po dobu jednej minúty. Ak si vyberieš také 4 programy na deň, precvičíš si až 4 partie len za 28 minút. Vyskladaj si ich podľa toho, na čom chceš zapracovať a uvidíš, že ti cvičenie ubehne rýchlejšie.

Okrem spaľovania kalórii si potrénuješ aj kondičku a budeš sa cítiť oveľa lepšie. Plus, všetko v pohodlí domova. Ideálne ako štart do nového dňa.

7-minút zameraných na tuk na bruchu

Na brucho a boky je zameraná aj táto výzva

Týchto 7 minút ti pomôže s tukom na chrbte a jeho precvičením

Chudšie ruky? Žiaden problém

Ak ťa trápia stehná, potom musíš vyskúšať toto

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness