instagram/tinaslovakia

Speváčka Tina je nepochybne krásna žena, no aj ona chce zrejme vyzerať stále lepšie a lepšie. Počas posledného obdobia si fanúšikovia všimli, že aj výrazne schudla, a dnes sa pochválila ďalšou zmenou.

37-ročná Martina Kmeťová rod. Csillaghová, je momentálne v rozvodovom konaní s raperom Separom, s ktorým ukončili vzťah po 7 rokoch. O Tine, ktorá je jednou z najobľúbenejších speváčok na slovenskej scéne a mamou 2 úžasných detí sa šepkalo, že začala randiť s iným raperom. Svoj vzťah však doposiaľ nepotvrdili.

Hovorí sa, že keď žena zmení účes, automaticky sa mení svet okolo nej, a často za tým stojí nový muž. Ktovie, či je to aj v jej prípade. Tina sa totiž rozhodla pre zmenu farby svojich vlasov. Tmavovlasá speváčka tak, ako ju poznáme, je už preč. Známy bratislavský kaderník jej vlasy zosvetlil a vyzerá to, že postupom času z nej možno bude aj blondínka.

Krátke svetlé vlasy s ofinou si už raz vyskúšala, aj keď išlo iba o parochňu. Kým so svojimi prirodzenými vlasmi ju ľudia prirovnávali k Meghan Markle, s blond sa vraj podobá viac na divu Jennifer Lopez. Vlasovým kreáciám sa rozhodne nebráni, na hlave už mala dokonca aj zapletané copíky.

Čo povieš na jej nový výzor? Však jej to pristane!

Ktorý účes sa jej podľa teba hodil najviac?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News