Ak máš rada farby, jedinečnosť a nebojíš sa kreativity, potom je pre teba tento trend ako stvorený. My ženy často potrebujeme zmenu, a preto najviac siahame po svojich vlasoch. Teraz si doň môžeš vložiť takmer celé farebné spektrum a ešte sa ti to aj bude hodiť! Portál L’ORÉAL, 22 Words a The right hairstyles ich takto predstavili.

Meniace sa vlasy

Podstata tohto holografického trendu je v tom, že je zložený z viacerých pastelových farieb a vysokého lesku. Práve táto kombinácia vytvára ilúziu neustále meniacej sa farby vlasov. Presne o tomto je holografický efekt. Zaujímavé, však?

Výsledok farieb je skutočne očarujúci, ale ich proces vytvorenia až tak nie. Dokáže to byť skutočne náročné, a preto by si sa mala obrátiť na špecializovaného koloristu.

Náročnosť podľa farby

Prvý krok k docieleniu krásnych holografických vlasov je bielenie. Iba tak správne vyniknú pastelové farby. Všetko závisí od úrovne tmavých vlasov, preto treba rátať s tým, že tento proces farbenia si môže vyžadovať viacero sedení. Výsledný efekt ale bude stáť za to a sú rôzne smery, ktorými sa môžeš inšpirovať!

Jednorožec na viacero spôsobov

Pamätáš si, keď sa dostal do módy trend jednorožca? Teraz môžeš mať také vlasy!

Predtým, ako ti kolorista vytvorí na vlasoch dúhu alebo iné farby, ktoré sú inšpirované známym jednorožcom, musíš byť blond. Iba tak sa správne dosiahnu opálové odtiene.

Pastelky

Toto sa považuje za najviac očarujúci typ holografických vlasov. Ak máš správneho koloristu, potom máš zaručený originálny výsledok.

View this post on Instagram

Happy Tuesday, Posse! 🌞🌈🦄 We hope your week is off to a great start! Today's Featured Artist is Heather Tucker @hairbyheather77 !! Heather owns Salon Sage in Marietta, Georgia and is a suite mate of Christiana's! Heather's work is so gorgeous we can't even handle it 😲😲😍😍😍😍 Heather is a member of the @unicorntribeofficial and creates gorgeous, rich naturals and stunning vivids! Her attitude is as on point as her haircuts and we are here for it!! Follow Heather for beautiful work, positivity, and good vibes ✌ #positive #positiveposse #thepositiveposse #positivepossethepodcast #positivepossepodcast #rainbowhair #pastelhair #vividhair #vividhaircolor #vibranthair #vibranthaircolor #unicornhair

A post shared by The Positive Posse (@the_positive_posse) on

Viac lesku

Ak chceš, aby boli tvoje vlasy skutočne oslňujúce, môže ti k tomu pomôcť metalický toner. Vytvorí tak sivý odtieň, vďaka ktorému bude tvoja hriva doslova žiariť.

View this post on Instagram

M I D N I G H T. S K Y 🌌

A post shared by Hair by Suzanne (@hairbysuzanne_) on

Holografické vlasy pre každý strih

Nezáleží na tom, či máš krátke alebo dlhé vlasy. Z oboch sa dá niečo vyčarovať!

Dúha

Toto farebné spektrum dokáže byť na oblohe naozaj čarovné a teraz ho môžeš mať aj na hlave. Výhodou holografických vlasov je, že tu môžeš úplne uvoľniť svoju fantáziu a čím viac farieb, tým lepšie!

Zdroj: L’ORÉAL, 22 Words a The right hairstyles

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.