Závislosť na zrkadle
Pexels/Andrea Piacquadio

Niekto ti povie, že farba vlasov neovplyvňuje povahu človeka. Avšak, to nie je pravda. Portál Ming hlbšie rozoberal farby vlasov a zistili, že podvedome si vyberieš tú, ktorá v tebe niečo vyvoláva. Poď si prečítať o tom, čo o tebe hovorí tá tvoja farba vlasov.

Blond vlasy

Keď máš blond vlasy, hovorí to o tebe, že si bezstarostná a veci príliš neriešiš. Miluješ byť stredobodom pozornosti, ale nie si človek, ktorý by sa každý víkend zabával na párty. Máš rada svoj pokoj, ale zároveň chceš o všetkom vedieť. Si tak trochu „z každého rožka troška“, pretože zbožňuješ mať prehľad o dianí vo svete.

Hnedé vlasy

Pokiaľ máš hnedé vlasy, teda si bruneta, hovorí to o tebe, že si aktívna a nerada sa nudíš. Stále musíš vymýšľať nejaké bláznovstvá a na jednom mieste neobsedíš veľmi dlho. Väčšinu dní si zaneprázdnená a neoddýchneš si ani počas víkendu, kedy sa snažíš venovať rodine. Avšak, ty si šťastná, lebo vďaka tomu nemyslíš na zlé veci.

Žena v žltých šatách
zdroj: Unsplash/Rendy Novantino

Čierne vlasy

Hovorí sa, že aké vlasy máš, takú máš náladu. No o čiernej sa to povedať nedá. Keď máš na sebe farbu havrana, pôsobíš pokojným a priateľským dojmom. Rada sa zabávaš, no taktiež sa ti nič nestane, keď nič nerobíš a počas voľného času si prečítaš dobrú knihu. Máš rada rozhovory s kamarátmi, letné počasie a priateľských ľudí.

Ryšavé vlasy

Máš vlasy ako oheň? Potom to o tebe hovorí, že si akčný človek, ktorý sa nevzdáva za žiadnych okolností. Neberieš „nie“ ako odpoveď, pretože nie si šťastná, keď sú ľudia okolo teba leniví a ty aktívna. Potrebuješ stále niečo robiť, tvoriť, vymýšľať, pracovať rukami alebo mysľou. Si tvrdohlavá a pevne si ideš sa svojimi snami.

Žena s klobúkom
zdroj: Pexels/Marcio Bordin

Melír/Ombré na vlasoch

Podľa tohto účesu máš rada kompromisy. Zbožňuješ svoje vlasy, no zároveň chceš vyskúšať niečo nové, ale bojíš sa veľkej zmeny. Melír alebo moderné ombré je krásny kompromis, za ktorý si vďačná. Tak to funguje aj u teba v živote. Nerada sa hádaš, preto si šťastná, keď sa vieš s niekým dohodnúť na kompromise a mať tak z oboch svetov len to najlepšie.

Ak sa chceš dozvedieť niečo viac o sebe a svojej povahe, prečítaj si náš starší článok a zisti, čo o tebe hovorí tvoj obľúbený filmový žáner.

Zdroj: Minq

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife